www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:02 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Лого сайта

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Dimona



З нами з: 28.08.06
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 8:54 am    Тема повідомлення: Лого сайта Відповісти цитуючи

Не знаю много ли среди Вас, "учаснеги", талантов, :idea:
но можно попробовать порисовать лого для сайта. Аффтар лучшего лого получает плюшку и два пончика. Shocked Shocked Shocked

2 admin: Мы сможем куда-то постить рисуночки на этом форуме?


Змінено: Dimona (четвер серпня 31, 2006 10:44 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Dimona



З нами з: 28.08.06
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сам предложил, сам даю начало Razz

Как вариант - сверху главной странички черная полоска, которая слева начинается с



Немного мрачновато но в целом довольно пафосно

:?:

P.S. Copyright на две фотки у админа - думаю не обидится на re-use


Останній раз внесено зміни: Dimona (четвер серпня 31, 2006 10:42 am), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

та да
напис треба яскравішим зробити, а так навіть нічого.....)))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 11, 2006 10:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dimona написав:
Сам предложил, сам даю начало Razz

Как вариант - сверху главной странички черная полоска, которая слева начинается с



Немного мрачновато но в целом довольно пафосно

:?:

P.S. Copyright на две фотки у админа - думаю не обидится на re-use


Да довольно не плохо, но действительно мрачновато, а в цветах можно сделать?
Догори
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 12, 2006 10:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та наче все нормально, ось тільки напис "Кролевець" яскравіше потрібно зробити..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 7:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

непогане лого
я відразу згадав знаменитий естрадний діалог:
- А ви знаєте, де знаходиться край світу?
- Ні
- У Кролевці за аркою
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 9:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі непоганий коллаж, тільки не забагато всього як для лого?
Думаю, що було б більш вдало залишити тільки один кролевецький символ. Також English на кролевецькому лого викликає певні сумніви.
А ще мені не подобаються відрізані ноги у Леніна; на картинці за ним сквер Слави впізнається на одразу, дуже дрібно. За Сухомлином спина дівчини зовсім не потрібна.
А чим погані нинішні рушники? Хі ба що теж дрібновато трохи та не вистачає художньої обробки. Пропоную залишити на лого орнамент кролевецького рушника.
Він унікальний, національний, лаконічний, "красний" Very Happy і просто чудовий. Покоління ткаль працювали над ним віками, чи ми переплюнемо їх? Зробити з цього блискучого матеріалу вдалий лого - ось над чим можуть попрацювати дизайнери.
А прикрасити сайт кролевецькими краєвидами - дуже добра і перспективна ідея.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
alert15



З нами з: 18.08.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа серпня 22, 2007 10:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

всем привет! на счет logo сайта - мне понравилось это изображение!!! я за! Хорошо смотриться Smile Smile Smile
Так деражать!
_________________
Богуславский Павел Константинович
ул Советская.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 23, 2007 9:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені взагалі Ленін не подобається. Треба замінити.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 23, 2007 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

насчет ленина +1
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 24, 2007 11:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В свою чергу -1, тому що це наше..............
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group