www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:33 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Села Чернігіка, Спаське, Алтинівка на Далекому Сході Росії

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя липня 01, 2007 12:55 pm    Тема повідомлення: Села Чернігіка, Спаське, Алтинівка на Далекому Сході Росії Відповісти цитуючи

*
У 1885 році декілька сімей на возах, які були запряженими волами, переїхали з села Мутин на Далекий Схід за багато тисяч кілометрів, де заснували нові села, та дали їм назви, в тому числі й їхніх рідних сіл та містечок: Кролевець, Чернігіка, Спаське, Алтинівка.

Про село Чернігівка, що у Приморському краї Росії, яке було засновано саме вихідцями з села Мутин, дивіться тут: Чернігівка на Далекому Сході.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
alert15



З нами з: 18.08.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа серпня 22, 2007 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуй, Volodymyr Kurylenko, я тебе очень благодарен, за то что создали этот замечаельный сайт. Для начала представлюсь - имя Павел. Вырос в этом городе с пеленок, моя баба и дед нянчали с 3 месяцев и 3 лет, пока родители незабрали меня в Москву.
Я знаю, что спасибо в карман не положешь.... И я решил помочь тебе! если ты не против, я попытаюсь перевести на английский язык необходимую информацию, которую я видел в разделе (Кролевец с космоса). Если у тебя возникнут вопросы - пиши на почтовый ящик alert15{at}rambler.ru . и еще фотки с Десны, могу прислать тебе, если ты не против!
Спасибо, спишимся!!!!
_________________
Богуславский Павел Константинович
ул Советская.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота серпня 25, 2007 9:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Дякую за пропозицію допомоги!

Неодмінно, вона мені з часом буде потрібна.

Фотки з Десни присилай, звичайно. Якщо вони будуть відповідати загальнокролевецькій тематиці - опублікуємо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
alert15



З нами з: 18.08.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: субота вересня 08, 2007 8:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуй, Владимр!!! подскажи, пожалуйста куда высылать фотки с Десны, на какой яшик? Уже занимаюсь переводом, просто не было доступак сети, некоторое время.
_________________
Богуславский Павел Константинович
ул Советская.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 9:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

alert15 написав:
куда высылать фотки с Десны, на какой яшик?

*
Ящик на основному сайті в розіділ "Контакт".
Фотки бажано вже порізати:горизонтальні по широкій стороні 600пікселів, вертикальні - по висоті (широка сторона) - 547пікселів.

Прохання, присилати фото тільки кролевецької тематики.
Ну і, звісно, розміщення їх на сайті займає трохи часу.
Маємо право також відмовити в розміщенні, якщо відсутня якість, або фото не має "кролевецького" спрямування.

Прохання не ображатися! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
alert15



З нами з: 18.08.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 9:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуй, Владимр!!! Спасибо за помощь! скоро будут фотки! Razz
_________________
Богуславский Павел Константинович
ул Советская.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group