www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа квітня 24, 2024 5:38 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Где купить женскую обувь?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2021 6:39 pm    Тема повідомлення: Где купить женскую обувь? Відповісти цитуючи

Я уже более двух лет ношу свою обувь, тапочки мои превратились в не пойми что, хочу купить на замену что нибудь недорогое но кожанное, по дизайну главное чтобы не было ничего блестящего.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 931
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2021 6:39 pm    Тема повідомлення: Re: Где купить женскую обувь? Відповісти цитуючи

Так посмотрите модели обуви в интернет магазинах, я лично своей девушке только так и покупаю обувь на праздники, притом обувь сейчас стоит не так уж и дорого, а носить одну и ту же обувь более двух лет это не очень хорошо для здоровья ног и можно подхватить бациллу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2021 6:40 pm    Тема повідомлення: Re: Где купить женскую обувь? Відповісти цитуючи

Понятное дело что стоит покупать в интернет магазине, но опыт с покупками конкретно в интернете на сайте Aliexpress у меня плохой, поскольку я заказывала себе оттуда шлепанцы и они пришли с браком, а полную стоимость мне за них так и не отдали… Видимо забыли.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 697
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2021 6:42 pm    Тема повідомлення: Re: Где купить женскую обувь? Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Я уже более двух лет ношу свою обувь, тапочки мои превратились в не пойми что, хочу купить на замену что нибудь недорогое но кожанное, по дизайну главное чтобы не было ничего блестящего.


Я вот никогда не заказываю обувь с таких интернет магазинов, поскольку Китайцы как обычно могут положить товар который не соответствует тому, что они продают у себя на страничках. А ответственность они не несут.

Я вот своей жене покупаю женскую обувь https://vittorossi.ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/ только в интернет магазине, кстати недавно купил туфли лоферы за 1300 гривен, материал у них натуральная кожа, жена осталась довольна, поскольку ходить в них комфортно и выглядят они очень красиво и сделаны они в сдержанном стиле.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vasiliy23



З нами з: 25.10.19
Повідомлень: 83

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 24, 2021 9:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день! А ещё хороший ассортимент качественной обуви в этом магазине https://antoniobiaggi.com/ уже полтора года я их постоянный клиент. Так удобно заказывать через интернет и доставка быстрая. Потому что с этими карантинами и локдаунами в трц или оффлайн магазин не выберешься. Приходится полностью переходить в онлайн)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 366

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 8:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А де спортивне взуття краще купувати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 484

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 8:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я собі замовляв оригінальні кросівки New Balance https://sportkingdom.com.ua/originalni-krosivki-new-balance-990/ в цьому інтернет магазині. Тут представлені майже всі відомі світові бренди в оригіналі. Приємно, що в наявності всі розміри і не потрібно довго чекати відправку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 403

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 14, 2021 3:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ох я дура...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Burbonа



З нами з: 07.07.21
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: субота вересня 18, 2021 7:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Купуйте взуття у перевірених постачальників, у мене такий є. Я часто у Маріго замовляю різнопланове взуття, ось навіть ботфорти собі тут відшукала, прийшли швидко, терпіння моє не випробовували і, переконавшись, що вони як на мене шиті, можу тільки схвально відгукнутися про роботу та сервіс цього інтернет-магазину.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lapushka



З нами з: 03.12.22
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 10, 2023 11:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я туфли классные ищу. Что посоветуете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Modena



З нами з: 23.05.20
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 10, 2023 11:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А классные - это какие?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Arsena



З нами з: 11.07.23
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 11, 2023 8:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Классные - это каждый по-своему понимает. Отталкиваясь от своих предпочтений и понятий о стиле. Лично мне нравятся туфли на платформе, такие как в Розетке. https://rozetka.com.ua/zhenskie-tufli/c4633425/tip-podoshvi=3901498/ В этом магазине большое разнообразие женских туфель, что помогает подобрать интересную стильную обувку на все случаи жизни. Да и диапазон цен широкий, с любым бюджетом не останешься без обновки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 26, 2023 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Раджу подивитись взуття в каталозі інтернет-магазину Адідас. Вже не раз купую таке сучасне взуття на офіційниому сайті Аdidas й завжди отримую якість і зручність. Що б я не обрала - кросівки, футболку чи штани, все ідеально пасує і виглядає стильно. Для мене Adidas - це найкращий вибір для спорту і повсякденного життя.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group