www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя квітня 28, 2024 9:44 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Что скажете ?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Потрон



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 110

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2020 12:32 pm    Тема повідомлення: Что скажете ? Відповісти цитуючи

Что Вас может обрадовать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Garrot



З нами з: 20.12.19
Повідомлень: 38

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2020 12:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Успехи моих детей, их здоровье, внезапные гости, хорошие новости издалека от родителей. Все то, что нельзя купить, и что греет. Я очень радуюсь, когда слышу позитивные новости по телевизору - в наше время вообще редкость услышать действительно классную инфу. Обычно это грузняк какой-то. Так что это лично моя радость. Еще очень люблю животных, как они мне радуются. Я возле своего предприятия всегда кормлю собак и кошек. Ну а безусловную радость мне также доставляют ставки https://setbookmaker.com/ на спорт.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 26, 2021 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня может обрадовать кусочек тортика и шампанское.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 932
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 26, 2021 2:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня всегда радует вкусная и сытая еда. На днях заказал себе пиццу и наслаждался вкусом https://mistercat.com.ua Теперь хочу суши, вообще некогда готовить, а все мы знаем, что мужики любят вкусно поесть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 1:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вкусный обед или ужин всегда может порадовать, поэтому когда нет настроения однозначно заказываю себе пиццу отсюда https://bellamozzarella.com.ua/ и наслаждаюсь ею в одиночестве. И лучше одной не обходится, а заказать сразу две или даже три. По цене выйдет дешевле и хватит на несколько дней вперед.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
kozi



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 59
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2021 12:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В ставках надо быть осторожным, чтобы потом не кусать локти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
kozi



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 59
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2021 12:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я могу делать ставки, но делаю это без надменного азарта.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Cawka



З нами з: 30.04.21
Повідомлень: 27
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 30, 2021 11:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

kozi написав:
Я могу делать ставки, но делаю это без надменного азарта.

Вот именно поэтому я по сей день делаю ставки на спорт это не так award ради денег а как просто крутой способ отдохнуть после тяжёлого рабочего дня Тем более если их делать через легального букмекеры Украины 1xbet www.footboom.com/betting/bookmaker/1xbet/ то можно действительно ещё что-то и заработать но я никогда не преследовал эту цель
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group