www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 11:50 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Пішохідна зона по Комуністичній вулиці

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 31, 2007 11:52 am    Тема повідомлення: Пішохідна зона по Комуністичній вулиці Відповісти цитуючи

*
Чув від люду, що є плани зробити пішохідну зона по вулиці Комуністичній.
На мою думку, ідея погана, якщо не сказати жорсткіше.

Просимо владу спростувати, або підтвердити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 23, 2007 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ідея про те, щоб зробити вулицю Комуністичну пішохідною має право на життя як будь-яка. На те вона й ідея. Ідею реалізують чудаки та ті, хто має своє власне бачення життя, щире прагнення до його змін на краще, має на це певні можливості. Можливо, що кошти зупиняють на етапі втілення, точніше відсутність коштів. Роботи мають пройти підготовчий етап, на якому проект має бути обговореним з мешканцями міста. Казати про те, що ідея нічого не варта - не слід до етапу завершення її проектування. Скажіть скількох людей лякали "гонки" на авто пізно ввечері? Вулиця Комуністична такий собі Бродвей по-кролевецькі. Але чи ганяють там так хижі-авто? А скількох було вбито чи покалічено там же (на Комуністичній)? Трагічна статистика не додає життю яскравості, але дає змогу бути об єктивним та обережним. Любити нічне місто - значить мати пішохідну вулиці в центрі. Комуністична - класний варіант. Можливо, що проспект Миру? Або бульвар Шевченка? Петровського? У влади має бути бажання доводити слухи до реалій. Бюджет міста передбачає реалізацію програм, що змінюють благоустрій на краще. Впевнений, що й підприємці підтримають цікаву ідею. Її треба зробити яскравою та загадковою. Освітлене вночі місто плюс гарні дороги - формула покращення життя. Дороги бажають термінового втручання. Ідеї створюють підгрунтя для громадської активності. Хто наступний?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 8:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чого тільки не вигадають люди, щоб не ремонтувати тротуари! Навіть центральну вулицю ладні зробити пішоходною. Тільки не думаю, що це зупинить "джигитів" за кермом. Вони не соромляться по тротуарах гасати, що вже говорити про вулицю, нехай навіть і пішоходну. Ось по 8 Березня ремонтують дорогу - розширили, бордюр поставили, а весь бруд кинули на тротуар. І я більш, ніж впевнена, що прибирати його звідти ніхто не буде. А щоб не гасали горе-водії, треба встановлювати на дорогах "лежачих поліцейських" - дешево і сердито. Тому що навіть знаки біля шкіл їх не зупиняють, а так мимоволі будуть зменшувати швидкість.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 27, 2007 9:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

За часів мого дитинства навпроти школи № 1 був кафетерій "Лакомка". Смачні миндрики там пекли! І на перервах діти бігали через дорогу, але я не пригадую ніяких нещасних випадків з цієї причини. Тоді, можливо, водії більшу відповідальність несли - не знаю.

Недавно в тому ж приміщенні відкрили цілодобовий магазин - корисна справа, і знову ж таки дітлахи на перервах бігають за печивом та ситром. Але! Машини, немов скажені. Пару місяців тому я намагалася перейти дорогу від Будинку культури до школи, до речі, в тому місці завжди був перехід, і мене на швидкості під 100 км\год ледве не збила автівка.

Можливо, власнику магазину є сенс встановити "лежачого поліцейського" за свій рахунок, аби потім не мучило сумління? Хоча "поліцейських" треба встановити біля ВСІХ шкіл та дитячих садків, які мають вихід до дороги. Чи у нас, як в російській приказці: "Пока гром не грянет, мужик не перекрестится"?

Хотілося б на це питання почути відповідь від представників влади.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 27, 2007 9:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Додам до попереднього повідомлення.

Неділю назад у мене на очах на проспекті ледь не збили хлопчика.

Вискочив із-за туй. Винуватий, але чи було б легше водію, що, на щастя, їхав не більше 50-ти та встиг з вереском загальмувати. А там іноді 100 ганяють!

Будь ласка, владо, робіть лежачі поліцейські, поки усіх в Кролевці не передавили! Запрошуйте по ночам ДАІ"шників з сусідніх районів, бо наші або без машин, або багато місцевих кумів мають.

Можна багато говорити про культуру водіння, мовляв, водій, що усвідомлює відповідальність, не буде ганяти в місті.

Я сам (!) ганяю! На проспекті - 80 буває. Іномарка, більш-менш залатана дорога - і хочеться всіх коней з під капоту випустити!

В якості інфо. В Європі про культуру водіння говорити зайве. Там, навіть, якщо ти неправильно через подвійну розвертаєшся (бо заблукав, наприклад, - видно по номерам) з протилежного напряму тобі майже завжди дадуть дорогу. Пішоходів пропускають тощо.
Але там у КОЖНОМУ селі є фізичні засоби обмеження швидкості - трампліни (поліцейських як у нас немає), звуження дороги, заокруглення з бордюрами через які більше ніж 50 не проїдеш тощо.
Поліції, що слідкує в якості церберів за швидкістю на дорогах майже немає.
Тобто, культурний ти водій, чи шумахер - швидкість ВСЕ-ОДНО зменшиш!

Бо там людей БЕРЕЖУТЬ. Народити, виростити, дати освіту, а тоді отримати звістку, що пара п"яних ідіотів твою дитину запорожцем на тротуарі задавила... Моторошно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 28, 2007 1:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не вірю очам своїм! По 8 Березня від проспекту до базару кладуть тротуар. А я вже почала думати, що пішоходів місцева влада не помічає. Хоча кажуть, цей ремонт робиться за рахунок адміністрації ринку. Ех, невже по проспекту так і не прокладуть нормальну ПІШОХОДНУ дорогу?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 08, 2007 3:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
За часів мого дитинства навпроти школи № 1 був кафетерій "Лакомка". Смачні миндрики там пекли! І на перервах діти бігали через дорогу, але я не пригадую ніяких нещасних випадків з цієї причини. Тоді, можливо, водії більшу відповідальність несли - не знаю.

Недавно в тому ж приміщенні відкрили цілодобовий магазин - корисна справа, і знову ж таки дітлахи на перервах бігають за печивом та ситром. Але! Машини, немов скажені. Пару місяців тому я намагалася перейти дорогу від Будинку культури до школи, до речі, в тому місці завжди був перехід, і мене на швидкості під 100 км\год ледве не збила автівка.

Можливо, власнику магазину є сенс встановити "лежачого поліцейського" за свій рахунок, аби потім не мучило сумління? Хоча "поліцейських" треба встановити біля ВСІХ шкіл та дитячих садків, які мають вихід до дороги. Чи у нас, як в російській приказці: "Пока гром не грянет, мужик не перекрестится"?

Хотілося б на це питання почути відповідь від представників влади.
я конешно не представитель влады,но мне интересна твоя логика.с какого перепугу власник должен делать дороги???и ненада говорить что мол, ето ж дети и т.д. етим ГАИ должно заниматся или власти города. а если власти нету,тогда смирится с таким положением.или забастовку провести.кстати в израиле тоже ездят как попало,НО пешехода пропускают всегда.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 08, 2007 7:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
я конешно не представитель влады,но мне интересна твоя логика.с какого перепугу власник должен делать дороги???и ненада говорить что мол, ето ж дети и т.д. етим ГАИ должно заниматся или власти города. а если власти нету,тогда смирится с таким положением.или забастовку провести.

Змиритися з тим, що діти щохвилини наражаються на ризик бути не просто збитими машиною, а розмазаними по дорозі? Вибачте, я не можу. Думаю, батьки цих дітей теж. Ця тема для того тут і існує, щоб обговорювати різні варіанти вирішення проблеми. Апелюючи до твоєї відповіді в іншому топіку, можу сказати: влада заборонила фестиваль? Так нехай організатори з владою і розбираються, а ти змирись. Не хочеться? Отож! Взагалі, я б справді хочула почитати тут або деінде думку наших керівників щодо ситуації на дорогах Кролевця. Адже робить керівництво ринку пішоходну дорогу від 8 Березня. Можливо, власнику магазину буде спокійніше спати, коли він знатиме, що зробив все для безпеки клієнтів.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
MCat



З нами з: 27.01.07
Повідомлень: 23
Звідки: м. Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 06, 2007 5:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
кстати в израиле тоже ездят как попало,НО пешехода пропускают всегда.
То ж бо воно й є. В нас дуже рідко можна спостерігати картину, коли водій зупиняється, пропускаючи люд на переході. Але то ті водії, котрі дуже часто їздять по великим містам, або ж гості. То ж це вже звичка. Але, погодьтесь, дуже приємна.
_________________
Якщо тебе з`їли з потрохами - всеодно в тебе є два виходи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group