www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 18, 2024 9:11 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Солнцезащитные средства для лица

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Valenta



З нами з: 04.11.21
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: середа грудня 15, 2021 8:50 am    Тема повідомлення: Солнцезащитные средства для лица Відповісти цитуючи

Уважаемые форумчане, расскажите, как вы летом ухаживаете за лицом. У меня всегда проблемы с кожей, она шелушится и краснеет. Кремы и лосьоны не помогают. А народных средств, я не знаю. Может вы что-то подскажете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AlyonkaN



З нами з: 07.11.21
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: середа грудня 15, 2021 8:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет. Я думаю, что вы не теми кремами пользуетесь. Вам стоит обращать внимание на специальные косметические солнцезащитные средства для лица с гиалуроновой кислотой, например, на такие, как Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick https://newskin.com.ua/solncezaschitnyj-stik-dlja-lica-s-gialuronovoj-kislotoj-isntree-hyaluronic-acid-airy-sun-stick-spf50-pa.html Этот стик, от корейских производителей, сделан из натуральных веществ, которые благоприятно влияют на кожу и не раздражают её.

Змінено: AlyonkaN (середа грудня 15, 2021 1:28 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Salinka



З нами з: 06.11.21
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: середа грудня 15, 2021 9:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня, тоже, очень чувствительная кожа и плохо переносит ультрафиолет, поэтому летом я всегда пользуюсь солнцезащитным кремом для детей Weleda. Попробуйте и вы это средство.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Driada



З нами з: 03.11.21
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: середа грудня 15, 2021 9:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В аптеках и косметических магазинах продаются натуральные масла. Для защиты от негативного воздействия солнечных лучей помогает кунжутное масло, а также кокосовое и розовое. Эти средства недорогие.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group