www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 18, 2024 8:04 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Мужская спортивная одежда

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lesya265



З нами з: 20.09.21
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 13, 2021 6:22 pm    Тема повідомлення: Мужская спортивная одежда Відповісти цитуючи

Гарантией успешной и эффективной тренировки является правильная и удобная спортивная экипировка. В каталоге нашего интернет-магазина OLLA представлен большой выбор мужских спортивных штанов и костюмов. Большинство мужчин отдают предпочтение спортивным костюмам. Мужской спортивный костюм просто необходимая вещь в мужском гардеробе, ведь комплект куртки и штанов прекрасный вариант для занятий спортом, ежедневной носки, пробежки на свежем воздухе, прогулки. В нашем каталоге спортивный костюм представлен в разных фасонах: кофта с капюшоном и без; карманом кенгуру или боковыми карманами; с застежкой молнией или без застежки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Neerase



З нами з: 26.12.21
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 26, 2021 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Удачно купила себе по скидке женские кеды Puma Cali Sport на https://rozetka.com.ua/genskie-kedi/c4634489/38580=72414/ легкие , удобные и смотрятся красиво , цена 100 дол
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lolita



З нами з: 01.02.23
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: середа травня 03, 2023 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Де можна купити спортивні костюми оптом за помірними цінами? Шукаю нового поставщика.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lolita



З нами з: 01.02.23
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: середа травня 03, 2023 8:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікавлять чоловічі спортивні костюми. Де купити оптом?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 108

ПовідомленняНаписане: четвер травня 04, 2023 4:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для чоловіків одяг обов'язково має бути зручний, стильний і практичний. Для свого магазину я беру спортивні костюми чоловічі оптом https://7-km.od.ua/cholovichyj_odyag_optom/sportyvni_kostyumy_cholovichi_optom за рентабельними цінами зі складу 7-КМ. В каталозі магазину є моделі різних кольорів та фасонів, а головне - це якісні товари. Давно співпрацюю з ними і завжди задоволена покупками.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Anka



З нами з: 06.07.23
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер липня 06, 2023 8:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене чоловік сам купує те, що йому подобається.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AnnaYuryevna



З нами з: 03.08.23
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 03, 2023 7:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я чула, що будуть відновлювати корти у парку, тому чоловіку і купують новий спортивний одяг, щоб грати в кроссмінтон.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Illia



З нами з: 21.05.23
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 10, 2023 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AnnaYuryevna написав:
Я чула, що будуть відновлювати корти у парку, тому чоловіку і купують новий спортивний одяг, щоб грати в кроссмінтон.


Вже відновили, але в кроссмінтон ще не грають. Тільки в теніс іноді.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Эдик



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 64

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 27, 2023 2:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если говорить про спортивные вещи, то тут выбор очень большой и иногда даже не знаешь, что покупать. Я в последнее время вообще по магазинам не хожу. Отличный шоппинг в интернете. Так и познакомился с брендом shadow project https://theicon.ua/brand/stone_island_shadow_project_016/ . Вещи оказались действительно шикарными, поэтому с удовольствием прикуплю еще.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group