www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:04 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
"Кролевецькі рушники-2007". Конкурс "Мелодії

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 09, 2007 1:05 pm    Тема повідомлення: "Кролевецькі рушники-2007". Конкурс "Мелодії Відповісти цитуючи

Цього року Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники" відбудеться під статусом Міжнародного.
Фестиваль розпочне свою роботу 14 листопада,
в рамках фестивалю 15 листопада відбудеться Міжнародний конкурс пісенної творчості „Мелодії вічності”, до участі в якому запрошуються творчі особистості, солісти-вокалісти без вікових обмежень, незалежно від наявності спеціальної освіти.
Заявки на участь приймаються до 15 жовтня. 19 жовтня буде проведено відбірковий тур конкурсу.
Виконавці репрезентують на конкурс 2 твори: перший національно-патріотичного звучання, а другий – за власним вибором і виконується українською мовою.
Тривалість виконання твору – до 5 хвилин.
На конкурсі учасники виступають „наживо” у супроводі фонограми „-1”, під акомпанемент, або „а capella”.
Порядок виступів на конкурсі встановлюється жеребкуванням.
До складу журі конкурсу входять провідні спеціалісти, діячі культури і мистецтв України, а також зарубіжні фахівці з країн – учасниць фестивалю.
Заявки на участь у конкурсі приймаються з поміткою: на конкурс пісенної творчості „Мелодії вічності” за адресою:
Відділ культури і туризму Кролевецької райдержадміністрації, площа Миру 4, м. Кролевець, Сумська область, 41300
Контактні телефони: 8(05453) 5-26-72, 5-26-60, 5-27-46.
Факс 8-054-53-5-15-75, 5-23-78
E-mail: krolkv@ukrpost.ua; mkabinet@yandex.ru
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 7:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А хто з закордонних уже зареєструвався?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 12, 2007 7:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поки реєстрація йде не так жваво, як того хотілося б, але думаю, що за пару тижнів я викладу на цьому форумі більш детальну інформацію і про учасників фестивалю загалом, і про учасників конкурсу зокрема. Чекаємо на гостей з Голландії, Великобританії, Китаю.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 29, 2007 2:21 pm    Тема повідомлення: Закінчення фестивалю Відповісти цитуючи

Прошу вибачення: не написала відразу по закінченню фестивалю. Але краще пізно, аніж ніколи.

Цього року учасників конкурсу було вдвічі більше, аніж минулого - 46 колективів і окремих виконавців.

Із зарубіжних були солісти з Китаю та колектив з Білорусі. В Китай поїхав Гран-прі в номінації "сольний спів", а в Білорусію - перша премія в номінації "ансамблеве виконання".

Порадував гурт з Умані - тріо "Гонта", хлопці отримали Гран-прі як ансамбль. Так що кращі співаки все ж таки в Україні! Smile

Як завжди, є приємні моменти, є не дуже. Приємно те, що глядачі можуть приходити на цей конкурс без квитків. Шкода, що конкурс проводиться в будній день зранку, і не всі можуть його відвідати.

Агов, форумчани! Хто з вас відвідував фестивальні заходи? Хотілося б почути відгуки - схвальні, і не дуже. Пишіть, треба ж знати, що треба робити з культурою і районі і місті.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 30, 2007 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Особисто я не зміг бути присутнім на фестивалі, але хотів би побачити фото звідти. Якщо хто може, то викладіть на форумку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 03, 2007 8:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як тільки наш шановний адмін вийде на зв'язок зі мною, ми обговоримо цю тему. Думаю, що все можливо.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 03, 2007 11:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Я все ще у відрядженні. Але скоро буду в Кролевці.
Фотки мені обіцяли. Тільки отримаю, одразу розміщу на сайті!

Шануймося, друзі!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 5:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Я все ще у відрядженні. Але скоро буду в Кролевці.
Фотки мені обіцяли. Тільки отримаю, одразу розміщу на сайті!

Шануймося, друзі!


Там, казали, голандці були - хотілося б побачити. Володимире, чекаємо! Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group