www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Культурний відпочинок - а шо це?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  

Що для вас "найкращий відпочинок" у Кролевці?
"Накидатися" до позеленіння!
25%
 25%  [ 1 ]
Люблю посидіти вдома...
0%
 0%  [ 0 ]
Активний тип відпочинку!
75%
 75%  [ 3 ]
Всього голосів : 4

Автор Повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 5:57 pm    Тема повідомлення: Культурний відпочинок - а шо це? Відповісти цитуючи

Оскільки тема йде про культурне життя міста, мені стало цікаво хто як розуміє для себе поняття культурного, душевного відпочинку в Кролевці. З цією метою й створено голосування.
Для мене особисто - це танці, коли з друзями відриваєшся так, що аж ноги вранці не ходять! Embarassed Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа грудня 26, 2007 4:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мало варіантів!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: субота грудня 29, 2007 10:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так я ж і хочу, щоб всі про своє писали... =)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота грудня 29, 2007 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пам'ятаю, ми з друзями колись, ще коли взимку снігу було багато, ходили на лижах в ліс. Правда, Новий рік таким чином не зустрічали, але можна спробувати. Хочеться чогось незвичного, казкового, щоб нагадувало дитинство і улюблені казки.
Це у мене вже новорічний настрій почав з'являтися.
Щасливого всім Нового року і Різдва Христового!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalka



З нами з: 05.10.08
Повідомлень: 10
Звідки: Кролевець-Суми

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 05, 2008 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чому б усім Кролевчонам, бажаючим гарно, активно відпочити не зібратись би разом і не поїхати компанією кудись на екскурсію в Крим, Карпати, чи пости в надзвичайно красиві міста: Львів, Чернігів, Почаїв...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 05, 2008 8:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарна ідея! У мене є певні варіанти організувати такі екскурсії. треба буде дізнатися детальніше у знайомих... дякую, шо ідейку підкинула! =))))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalka



З нами з: 05.10.08
Повідомлень: 10
Звідки: Кролевець-Суми

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 05, 2008 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
У мене є певні варіанти організувати такі екскурсії.

Якщо будуть якісь конкретні пропозиції-пиши. Може допоможу щось продумати. Разом веселіше)))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 06, 2008 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я думав тут про культурний відпочинок в Кролевці, а ви вже в карпати, крим.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 07, 2008 12:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"одно другому не мішає" =))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalka



З нами з: 05.10.08
Повідомлень: 10
Звідки: Кролевець-Суми

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 07, 2008 6:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Makar написав:
А я думав тут про культурний відпочинок в Кролевці, а ви вже в карпати, крим.

Можна і в Кролевці відпочити. Наприклад взимку щовихідних організувати лижні прогулянки для всіх бажаючих (місцина в нас позволя). Чим не варіант? Smile
Проблема в тому що бажаючих не знайдеться Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 08, 2008 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лиже поламав давно, а на коньках катаюся постійно, тільки зими вже такі, що скоро на роліках кататится будемо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sakura



З нами з: 02.06.20
Повідомлень: 70

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 28, 2023 11:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для мене культурний відпочинок , це час на природі з друзями. Особливо коли присутнє катання на квадроциклі , тоді взагалі , це буде крутий веселий відпочинок. Я люблю таким чином відпочивати, особисто мені такий формат подобається. Тим паче , що і проблем не з орендою квадроцикла зараз немає. Можна просто звернутись в компанію KVADROUKRAINE і вам допоможуть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group