www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:49 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Багато ролів не буває

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Dverolom



З нами з: 09.08.21
Повідомлень: 148

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2022 8:48 am    Тема повідомлення: Багато ролів не буває Відповісти цитуючи

Я обожнюю цю страву, замовляю скрізь. Часто у відрядження виїжджаю, зараз у Рівному знаходжусь. Де тут можна замовити сет смачний?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Deputat



З нами з: 27.10.20
Повідомлень: 153

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2022 9:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще тут не були, в цьому місті? Дуже багато є місц, які пропонують такі страви. Мені більше всіх подобається Кілограм. Суші Рівне тут найсмачніші, як на мене. Вже приблизно рік замовляю регулярно на сайті компанії, ні разу не підвели, завжди смачно і вигідно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
S_Connors



З нами з: 13.07.22
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: середа вересня 21, 2022 11:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Испортились суши. Ложат один рис. Больше не покупаю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
alina-malina



З нами з: 04.11.20
Повідомлень: 31

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 03, 2022 5:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо будете у відрядженні в Тернополі, раджу спробувати доставку суші від мережі https://sushi-pizza39.com.ua/. Завжди якісні та свіжі суші, ні разу не підвели. В асортимені є як класичні роли Філадельфія, Каліфорнія, так і авторські. Якщо забирати замовлення самим, то ще й знижка 10%.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sakura



З нами з: 02.06.20
Повідомлень: 70

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 06, 2022 6:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если вы ищите где купить https://sushitta.com.ua/adresa роллы с доставкой Харьков , то могу вам посоветовать проверенную компанию Сушита . Это одна из лучших служб доставки, очень вкусно готовят. Если вы фанат суши и роллов, так же как и я, то вам стоит попробовать у них заказать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Feona



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 155

ПовідомленняНаписане: середа грудня 14, 2022 4:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

НМы недавно в Киев переехали, подскажите где здесь готовят вкусные суши?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 146

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 15, 2022 8:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви можете у "Sushi Master" замовити доставку суші kyiv.sushi-master.ua В них всі страви смачні, готують тут тільки із свіжих інгредієнтів, порції завжди великі і регулярно діють вигідні акції та знижки. Доставка замовлень в них відбувається на протязі години, як на мене це досить швидко, співробітники завжди ввічливі та компетентні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Gera



З нами з: 15.12.22
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 15, 2022 8:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запийте молочком і побачите, чи буває, чи ні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 27, 2022 10:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я знаю, де можна замовити найсмачніші суші у Львові https://sushiicons.com.ua/lviv/ зі швидкою доставкою додому. У них на сайті зрозуміле меню, яке можна швидко вивчити та вибрати для себе ті позиції, які хочеться спробувати або вибрати незмінну класику – філадельфія. Я просто обожнюю філу, де один сир усередині. Готовий тільки такі суші і їсти, плюс до всього вони неймовірно ситні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lolita



З нами з: 01.02.23
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2023 5:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Суши - самое лучшее, что можно придумать. В моей семье их любят все
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2023 8:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всегда хочется чего-нибудь вкусного, особенно, если это праздник или выходной или просто так, вечерком в кругу друзей . В таких случаях, я всегда заказываю роллы https://sushi-rolls.com.ua/category/rolly Это самый лучший вариант. Уже точно знаю что именно здесь всегда все свежее и необычайно вкусное.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 02, 2023 9:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, друзья... Что я вчера попробовала - даже не могу Вам передать словами. В общем, здесь вот можно заказать суши ирпень недорого и они на столько вкусные, что потом будете пальцы облизывать. Очень Вам советую попробовать - нигде такую вкуснотищу я еще не заказывала)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Vasiliy23



З нами з: 25.10.19
Повідомлень: 82

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 26, 2023 12:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Завжди в пошуку чудових смаків у суші? Спробували замовити суші від https://monosushi.com.ua/ , і не можемо нахвалитися! Їх асортимент просто фантастичний, а доставка швидка та якісна. Наїдайся смаками Японії не виходячи з дому!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Manifa



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 140

ПовідомленняНаписане: середа лютого 07, 2024 1:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мрієте про справжню гастрономічну подорож до Японії, не залишаючи зручностей власного дому? Рекомендую обрати сервіс доставки ECO SUSHI https://ecosushi.com.ua/ де ви отримаєте можливість насолоджуватися шедеврами японської кухні, зберігаючи при цьому вишуканість та свіжість кожного блюда. Забудьте про заморочливі кулінарні експерименти та довірте свій смак професіоналам ECO SUSHI для неперевершеного кулінарного враження!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group