www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 7:21 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Посоветуйте хостинг с недорогим прайсом

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 02, 2022 1:18 pm    Тема повідомлення: Посоветуйте хостинг с недорогим прайсом Відповісти цитуючи

Привет, посоветуйте мне пожалуйста очень хороший хостинг с недорогим прайсом, я вот просто не могу никак разобраться и сделать всё так как хочется, у меня бюджета не слишком много.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 546
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 02, 2022 1:18 pm    Тема повідомлення: Re: Посоветуйте хостинг с недорогим прайсом Відповісти цитуючи

Просто если занимаетесь своим проектом, мне кажется что лучше уже просто выделить хороший бюджет, даже если у вас его нету, попробуйте взяться за ум и просто накопить нужные средства.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 02, 2022 1:18 pm    Тема повідомлення: Re: Посоветуйте хостинг с недорогим прайсом Відповісти цитуючи

У меня не получится сейчас найти прям много средств и сделать всё так как прям положено, допустим на тот же хостинг я выделить бюджет смогу еще нормально, я посмотрел средние цены, но вот не хочется хотя бы ошибиться в хостинге.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 677
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 02, 2022 1:19 pm    Тема повідомлення: Re: Посоветуйте хостинг с недорогим прайсом Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Привет, посоветуйте мне пожалуйста очень хороший хостинг с недорогим прайсом, я вот просто не могу никак разобраться и сделать всё так как хочется, у меня бюджета не слишком много.


Бывает очень много разных и хороших хостингов, я вот лично свой глаз положил в сторону хостинга под названием “The Host” они долго на рынке и показывают настоящий мастер класс среди всех.

Просто нету никакой проблемы, берете заходите к ним в тарифы https://thehost.ua/hosting/plans смотрите и понимаете что там цены очень низкие, всё очень хорошо и нету никаких проблем, все очень хорошо продумано и оплата есть по месяцу, сразу за пол года или год, можно даже попробовать заказать еще на более долгий срок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
aaprile



З нами з: 03.10.22
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 03, 2022 9:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

спасибо, буду иметь ввиду!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group