www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 5:35 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Бросить курить - реально?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Moxero



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 48

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 06, 2022 11:42 am    Тема повідомлення: Бросить курить - реально? Відповісти цитуючи

Я никак не могу бросить курить.
Мне кажется, что это не реально, а вам удалось это сделать?
Хочу услышать реальные истории.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
sapo



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 117

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 06, 2022 11:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Это не просто. Нужно взять себя в руки и отказать от курения. Просто не покупать сигареты.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 06, 2022 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Есть много вариантов как бросить курить, каждый выбирает себе подходящий. Некоторые считают, что с помощью под-систем можно бросить курить. Я решила попробовать и заказала себе под систему из каталога https://drsmoke.org/pod-sistemy/ Между прочим, очень прикольная штука. Я снизила количество выкуриваемых сигарет до минимума - планирую совсем от них отказаться со временем.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
дивина



З нами з: 21.01.21
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 04, 2022 12:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, варик вполне ниче так и что круто, что и даме и парню будет супер
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
буксик



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 04, 2022 1:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В любом случае если вам нужно купить жижу для подов https://vaperslab.com.ua/ru/zhidkosti-dlya-pod-sistem/zapravka-dlya-pod-sistem-30-ml-35-mg/ обращайте внимание на ее крепость. Я не говорю уже о вкусах, они могут быть кардинально разными, но вот отрегулировать крепость вы точно сможете самостоятельно. Лучше всего смотреть вот именно средний вариант, он точно будет идеальным для всех.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 24, 2022 12:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вот точно понимаю, что вполне можно будет и попробовать пару раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
жадина



З нами з: 12.12.20
Повідомлень: 89

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 24, 2022 1:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже сейчас пытаюсь отойти немного от сигарет. Если честно, то кашляла много, да и цены на табак заоблачные. Мне вот неплохо помогает elf bar bc3000 Приятно ещё, что есть абсолютно разные наборы вкусов. Советую и тебе попробовать, а вдруг поможет. Ну и плюс еще ко всему, что каждый раз можно пробовать что-то новое, это реально очень круто и доступно всем.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bulgarin



З нами з: 22.02.21
Повідомлень: 36

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 14, 2023 2:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хтось намагається знижувати кожен день або тиждень по одній сигареті і відмовляється від куріння поступово. Хтось із допомогою вейпів кидає. А хтось переходить на насіння або льодяники (часто не вдало, такий спосіб дає лише тимчасовий результат).
А хтось (мій батько) купує в https://tabako.com.ua/ua/tabak тютюн, і робить із нього самокрутки. І ось він уже курить не пачку (20 цигарок) як курив раніше, а всього 7-8 самокруток на день.
Кожен має свій спосіб.
І у кожного він – вірний.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
tefanga



З нами з: 04.03.21
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2024 2:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как вариант, можно перейти на снюс. Тоже табак, но не для курения)
Я лично для себя заказываю вот здесь снюс https://kupit-snus.in.ua/
С тех пор как перешел на него, ни разу не закурил вообще, очень доволен)
Советую хотя бы раз попробовать)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group