www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 8:35 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Підкажіть

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Tinka



З нами з: 04.11.21
Повідомлень: 168

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 14, 2022 4:55 pm    Тема повідомлення: Підкажіть Відповісти цитуючи

Привіт. Не думала, що так важко буде знайти якийсь один сайт, щоб замовити весільний букет. Прошу вас відписатися та проконсультувати мене, де саме знайти ідеальну квіткову композицію? Сподіваюся, що ви порадите.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Koroleva



З нами з: 04.11.21
Повідомлень: 184

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 14, 2022 6:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені колега по роботі кинула силку та запропонувала для початку продивитися у каталозі які саме квіти представлені. До речі, весільні букети тут справжні шедеври, раджу ось сюди https://onlyrose.ua/katalog/vesilni-buketi заглянути, щоб вже через хвилинку сформувати замовлення та відправити його на ознайомлення менеджеру. Гарна ідея, не треба зайвий раз кудись йти, або ж їхати – у потрібний день та час кур’єр привезе ваш весільний букет і вручить його. Я була у повному захваті, букет мені привезли точно такий же, як і на картинці в інтернеті, тому залишилася дуже і дуже задоволеною, навіть більше нічого додати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 137

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 23, 2023 7:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя сестра дуже полюбляє бузок, тому я цікавився варіантами букетів з ним https://teletype.in/@dicentra/buket_z_buzkom У складі букетів бузок створює неземну та романтичну атмосферу. Їхня присутність може перенести вас у тихий сад, де легкий вітерець доносить їхній аромат, а кольори танцюють у гармонії.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group