www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер травня 02, 2024 4:17 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Как бросить курить?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Помпон



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 75

ПовідомленняНаписане: середа травня 11, 2022 11:46 am    Тема повідомлення: Как бросить курить? Відповісти цитуючи

Помогите, муж никак не может бросить курить, а сигареты так подорожали, что просто ужас. Хочу ему в подарок электронную сигарету купить, но не знаю как правильно выбрать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 106

ПовідомленняНаписане: середа травня 11, 2022 3:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В продаже есть недорогие одноразовые ПОД системы, купите ему такую и если понравится можно уже приобрести более дорогой вариант электронной сигареты. Вот тут hqd купить советую, цена недорогая, огромный выбор по ароматам. Мне нравятся фруктовые вкусы: арбуз, лесная ягода, банан и так далее.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alisa111



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 15, 2022 6:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А вы не думали что если покупать оптом сигареты то это не очень и дорого выходит? Вот посмотрите какая на бонд синий 25 цена https://sigaopt.com.ua/sigarety-bond/ . Это конечно при оптовом заказе, но экономия существенная - 50-70% от общей стоимости.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Зимина



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: середа січня 18, 2023 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Бросить курить может быть сложно, но есть альтернативы, которые помогут снизить потребление никотина. Вспомогательные средства, такие как электронные сигареты https://hookahmarket.com.ua/katalog/esigareti/elektronnyie_ispariteli_hqd/ , никотиновая жевательная резинка, ингаляторы (выглядящие как пластиковые сигареты), спрей для носа и леденцы, могут помочь вам в вашем путешествии, чтобы бросить курить и стать стройнее и здоровее.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Freona



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 245

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 27, 2023 12:49 am    Тема повідомлення: Re: Как бросить курить? Відповісти цитуючи

Помпон написав:
Помогите, муж никак не может бросить курить, а сигареты так подорожали, что просто ужас. Хочу ему в подарок электронную сигарету купить, но не знаю как правильно выбрать.


Так, знайома проблема, я кинула палити за допомогою електронки, згодом брала жижі з меншим вмістом нікотину і потім зовсім перейшла на безнікотинову жижу. До речі кажучи, ось тут https://cloudstore.com.ua/pod-systemy купити POD системи можна на вигідних умовах, великий вибір оригінальних пристроїв для паріння, плюс, можна придбати всі необхідні аксесуари до них.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group