www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 11:17 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Ребрышки как закуска к алкоголя

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hoves



З нами з: 16.08.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 17, 2020 3:28 am    Тема повідомлення: Ребрышки как закуска к алкоголя Відповісти цитуючи

У меня вот вопрос касаемо закуски к небольшому пикнику-корпоратипу, я бы так это назвал. Хочу взять мясных ребер к пиву, как вам такой вариант? Неплохо будет к столу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 933
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 17, 2020 7:35 am    Тема повідомлення: Re: Ребрышки как закуска к алкоголя Відповісти цитуючи

Hoves написав:
У меня вот вопрос касаемо закуски к небольшому пикнику-корпоратипу, я бы так это назвал. Хочу взять мясных ребер к пиву, как вам такой вариант? Неплохо будет к столу?

Ну а чего? Вполне себе хорошая закуска, я лично обожаю ребра под пиво, та даже под коньячек заходят на ура. Особенно если говорить о копченых ребрах, то это вообще вкуснотище. Причем сейчас ведь можно и не ходить по всяким рынкам в поисках хорошего мяса, а заказать все по интернет-магазину https://rozetka.com.ua/myaso/c4632859/chast=rebra/ что намного удобнее и быстрее, я считаю. К тому же ассортимент достаточно большой подобного рода продуктовых товаров самого разного качестве и расценок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Hoves



З нами з: 16.08.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 17, 2020 10:10 pm    Тема повідомлення: Re: Ребрышки как закуска к алкоголя Відповісти цитуючи

Primer55 написав:

Ну а чего? Вполне себе хорошая закуска, я лично обожаю ребра под пиво, та даже под коньячек заходят на ура. Особенно если говорить о копченых ребрах, то это вообще вкуснотище. Причем сейчас ведь можно и не ходить по всяким рынкам в поисках хорошего мяса, а заказать все по интернет-магазину



Ну да, с интернет-магазинами стало конечно очень удобно заказывать что в голову только придет. Спасибо вам за то что поделились своим мнением на данный счет
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А разве свежее мясо не опасно покупать по интернету?
Я бы не рисковала.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 367

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

даже не знал что можно заказывать по интернету
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 485

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2021 6:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас есть ассортимент большой, что душа пожелдает, и какой у вас вкус!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Зимина



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 26, 2021 10:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вкуснятина.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Elv_Presley



З нами з: 28.07.22
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер липня 28, 2022 4:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я гадаю, шо варто ще взяти і сухарики до пива чи інші снеки. Так як ребра це добре, але хочеться до пива інколи чогось солоненького. Я зазвичай замовляю тут https://turbo.ua/category/sukharyky-ta-hrinky
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 07, 2023 8:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, для вечеринок лучше всего купить всякие снеки, чипсы, орешки, сушеную рыбку. Под пиво самое то.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 137

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 07, 2023 5:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы очень любим собираться с друзами и болтать, и чаще всего мы с мужем для таких посиделок заказываем мясные снеки https://miasnack.com.ua/ Я могу без зазрения совести утверждать что это самые вкусные мясные снеки, которые я когда-либо ела. У них в магазине самый разнообразный выбор, и по мясу, и по вкусу, даже граммовку вы можете выбрать себе сами. Так что рекомендую вам попробовать, думаю вам понравиться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group