www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 3:06 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Релаксійні процедури вдома

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lalina



З нами з: 26.07.22
Повідомлень: 136

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 23, 2023 11:28 pm    Тема повідомлення: Релаксійні процедури вдома Відповісти цитуючи

Друзі, хто щось знає про релаксаційні процедури вдома? Я дуже хочу створити спокійну атмосферу вдома для відпочинку та релаксу. Можливо, хто-небудь вже встановлював чани на дровах, СПА-купелі чи джакузі в Україні від виробника? Порадьте, будь ласка!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
n1ko



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 138

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 23, 2023 11:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю! Я знаю, що в Україні є надійний виробник Relax Tub https://www.relaxtub-ua.com/ , який пропонує чани на дровах, СПА-купелі, джакузі та інші релаксаційні вироби від виробника. Relax Tub відомий своєю високою якістю та широким вибором моделей. Їхні чани виготовлені з міцних матеріалів і гарантують тривалий термін служби. Вони також пропонують послуги з монтажу, що робить процес встановлення максимально зручним для клієнтів. Завдяки релаксаційним процедурам вдома, ви можете створити свою власну оазу спокою і розслаблення. Це чудовий спосіб забути про стрес та насолодитися моментом. Бажаю вам знайти ідеальний спосіб для вашого релаксу вдома!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ulalu



З нами з: 14.05.21
Повідомлень: 101

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 27, 2023 5:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені треба дізнатися про гідромасажні ванни. Хто що може розсказати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 98

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 27, 2023 5:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що саме вам портібно знати про ці ванни? Якщо ви для себе додому ванну хочете - це одна річ. Якщо вам для бізнесу треба, типу СПА чи аквапарку, то це ось такі гідромасажні ванни https://alfaspa.ua/spa/hydromassage-tubs/ варто обирати. Багато є різних форматів, розмірів ванн, також по режимам та функціям можна обирати. Треба сісти та подивитися в інтернеті всю детальну інфу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Elinia



З нами з: 11.10.22
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: субота грудня 23, 2023 11:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Углубляя свой опыт релаксации дома, я поняла, что ключ к идеальному отдыху – внимательный уход за собой и удобное оборудование. Мои релаксационные моменты стали еще более комфортными благодаря водонагревателю от специалистов из Одессы. Это устройство не только обеспечивает теплую воду для ванной, но и создает атмосферу настоящего оазиса дома.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group