www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота червня 15, 2024 10:59 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Промислове швейне обладнання

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AleX_Stasiuk



З нами з: 26.09.22
Повідомлень: 208

ПовідомленняНаписане: середа вересня 13, 2023 4:07 pm    Тема повідомлення: Промислове швейне обладнання Відповісти цитуючи

Доброго дня! Мене цікавить, де можна найкраще замовити швейне обладнання в Україні? Я вже давно шукаю надійного постачальника, але вибір такий великий, що я втрачаюся в морі пропозицій. Важливо для мене, щоб обладнання було якісним і доступним за ціною. Можливо, у вас є рекомендації щодо магазинів або інтернет-ресурсів, де я можу знайти швейне обладнання на будь-який смак і гаманець?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 141

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 23, 2023 8:50 pm    Тема повідомлення: Промислове швейне обладнання Відповісти цитуючи

Звісно, я можу порадити вам відмінний сайт для замовлення промислового швейного обладнання в Україні https://softorg.ua/ – це дійсно відомий та надійний ресурс, де ви знайдете широкий вибір обладнання для шиття. Що особливо приємно, так це доступна цінова політика, і вони завжди мають акції та знижки на швейне обладнання. На сайті Softorg ви зможете знайти все необхідне: швейні машини різних моделей, оверлоки, запасні частини та аксесуари. Ще однією перевагою є швидка доставка по всій Україні і відмінний сервіс після продажу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лермонтов



З нами з: 08.07.20
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 29, 2023 7:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарний вибір, але враховуйте, що додатково ще потрібно буде купу всього купити
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 109

ПовідомленняНаписане: субота грудня 23, 2023 9:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От себя, могу рекомендовать специализированный интернет магазин "Папа Швей", там в ассортименте огромный выбор швейного оборудования от лучших мировых производителей. Мы для своего ателье, у них многое приобрели Не так давно могли купить коверлок недорого https://sewshop.com.ua/348-koverloki Очень важно, чтобы оборудование в ателье было надежным и функциональным, и "Папа Швей" предоставил нам именно то, что нам было нужно. Коверлок стал незаменимым помощником в нашей работе, обеспечивая быструю и аккуратную обработку краев тканей. Помимо отличного ассортимента, нам приятно было обнаружить, что в магазине работает дружелюбная и компетентная служба поддержки. Они быстро ответили на все наши вопросы и предоставили профессиональные рекомендации по выбору оборудования.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group