www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя червня 16, 2024 1:59 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Выбор инвалидных колясок

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Уильям



З нами з: 28.11.23
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2024 5:55 pm    Тема повідомлення: Выбор инвалидных колясок Відповісти цитуючи

Как выбрать подходящую инвалидную коляску для пожилого члена семьи? Дедушка уже не может самостоятельно передвигаться и ему нужна качественная коляска.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кай



З нами з: 28.11.23
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2024 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Выбор инвалидной коляски - это серьезный шаг, который требует внимательного изучения всех характеристик и особенностей. Когда моя мама столкнулась с проблемой передвижения из-за проблем с суставами, мы обратились за помощью в магазин "Ортосервис" https://ortoservis.com.ua/ . Мы получили не только широкий выбор моделей колясок, но и профессиональную консультацию специалиста, который подобрал идеальный вариант, учитывая потребности и пожелания мамы. Теперь она чувствует себя намного увереннее и комфортнее благодаря этой коляске, которая стала для нас настоящим подарком судьбы. Мы также остались довольны быстрой доставкой и высоким уровнем сервиса, предоставленным магазином.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Уильям



З нами з: 28.11.23
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 12:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за инфу. Наверное реально буду обращаться к ним, лучшего варианта я пока не знаю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group