www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 8:51 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Як обрати віскі, яке стане ідеальним вибором?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 697
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 3:17 pm    Тема повідомлення: Як обрати віскі, яке стане ідеальним вибором? Відповісти цитуючи

Вирішив зануритися у світ віскі, але поки не можу зорієнтуватися серед величезної кількості марок і сортів. Можливо, хтось може порадити, з чого почати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 3:17 pm    Тема повідомлення: Re: Як обрати віскі, яке стане ідеальним вибором? Відповісти цитуючи

Рекомендую спробувати щось м'якше на початку, наприклад, ірландські або деякі шотландські односолодові віскі. Вони зазвичай мають більш м'який і вишуканий смак. Також не забудьте про дегустаційні набори, які дозволять вам спробувати різні відтінки без необхідності купувати повну пляшку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 697
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 3:17 pm    Тема повідомлення: Re: Як обрати віскі, яке стане ідеальним вибором? Відповісти цитуючи

Дегустаційний набір звучить як чудова ідея, так я зможу визначити, що мені більше до смаку, не купуючи цілу пляшку. А є якісь конкретні марки або види, на які варто звернути увагу в першу чергу? Чув про Tomatin, але не знаю, чи підійде він для новачків.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 931
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 3:18 pm    Тема повідомлення: Re: Як обрати віскі, яке стане ідеальним вибором? Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Дегустаційний набір звучить як чудова ідея, так я зможу визначити, що мені більше до смаку, не купуючи цілу пляшку. А є якісь конкретні марки або види, на які варто звернути увагу в першу чергу? Чув про Tomatin, але не знаю, чи підійде він для новачків.


Tomatin дійсно чудовий вибір для тих, хто тільки починає свій шлях у світі віскі. Це шотландський односолодовий віскі, який славиться своїм м'яким, фруктовим смаком з легкими димчастими нотами, що ідеально підходить для новачків.

Я рекомендую вам відвідати магазин "Maudau", де можна знайти цікавий каталог віскі Tomatin https://maudau.com.ua/category/viski/product_brand=tomatin тут ви знайдете відмінний вибір пляшок на будь-який смак і гаманець, від легендарного Tomatin 12 Years Old до більш ексклюзивних варіантів, як Tomatin Cù Bòcan, що має легкі торф'яні нотки. Не забувайте читати відгуки від інших покупців, вони часто містять корисні підказки і рекомендації.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group