www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 8:02 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Где в Одессе лучше заказать грузовое такси?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 484

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 9:14 pm    Тема повідомлення: Где в Одессе лучше заказать грузовое такси? Відповісти цитуючи

Привет всем! Подскажите, где в Одессе можно найти надежную и выгодную фирму для заказа грузового такси? Мне нужно перевезти несколько крупных коробок с товаром из склада в магазин, но я не знаю, какую компанию выбрать. Может, кто-то уже пользовался услугами грузовых такси в Одессе и может порекомендовать что-то конкретное?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 21, 2024 9:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет! Я недавно столкнулся с такой же задачей и нашел отличное решение - фирма Moving Expert https://moving-expert.kyiv.ua/gruzoperevozki-odessa/gruzovoe-taksi/ Они оперативно ответили на мой запрос, предоставили удобное время для перевозки и цена была приемлемой. Перевозил я несколько крупных коробок с инвентарем для мероприятия, и все прошло гладко. Водитель был профессиональным и вежливым, помог с погрузкой и разгрузкой. В общем, я очень доволен и с уверенностью могу порекомендовать Moving Expert всем, кто ищет надежное грузовое такси в Одессе.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group