www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 1:40 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Гайд по роботі на фрілансі

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
n1ko



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 138

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 29, 2024 11:07 pm    Тема повідомлення: Гайд по роботі на фрілансі Відповісти цитуючи

Вітаю, друзі! Хто працює на фрілансі? Які поради можете дати новачкам? Я хочу почати робити фріланс, але не знаю, з чого почати. Буду вдячний за будь-які поради та вказівки!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lalina



З нами з: 26.07.22
Повідомлень: 136

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 29, 2024 11:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Раджу почати з реєстрації в платіжній системі Payoneer. Це дозволить вам отримувати гроші від клієнтів з усього світу швидко та безпечно. Щоб дізнатися більше про Payoneer реєстрація Україна https://progroshi.in.ua/reyestraciya-payoneer/ , про сам процес та інші корисні поради щодо цієї платіжної системи, читайте в блозі про фінанси Progroshi.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group