www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок квітня 29, 2024 7:41 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нужна помощь адвоката

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 552
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 24, 2023 9:19 pm    Тема повідомлення: Нужна помощь адвоката Відповісти цитуючи

Ребята, у меня тут спор по разделу имущества. Подскажите контакты хорошего адвоката.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
SlabaK



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 46

ПовідомленняНаписане: середа травня 24, 2023 9:43 pm    Тема повідомлення: Re: Нужна помощь адвоката Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Ребята, у меня тут спор по разделу имущества. Подскажите контакты хорошего адвоката.


Нам в прошлом году очень помог Роман Иванов там и развод, и имущество делили просто ужас был. Если бы не адвокат не знаю чем бы все закончилось. Одним словом я вам контакты кидаю, вы обращайтесь к нему смело, поможет. У него практики уже очень много лет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wil



З нами з: 26.12.22
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 02, 2023 7:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если обратится к специалистам своего дела, тогда точно все будет ок. Мы вот сюда обращались, когда нужно было сделать гражданство Украины по родству
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 381

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 05, 2023 9:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оскільки я мав непростий судовий процес по розподілу майна з моєю колишньою дружиною, я попитав у друзів і знайомих, звернувся до адвокатського бюро https://splawoffices.com.ua/uk/yslygi-advokata/semeynyye-dela . Представлений мені юрист із сімейних справ, впорався зі своїм завданням на "відмінно". Розділ майна вийшов таким, що влаштував обидві сторони.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira19840



З нами з: 29.11.22
Повідомлень: 95

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 08, 2024 2:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нам по вопросам раздела имущества помогли в этом адвокатском объединении sbars.com.ua, при том в короткие сроки и за адекватную цену. Действительно хорошие специалисты, знают, как правильно решать конфликтные ситуации в пользу клиента.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 222

ПовідомленняНаписане: субота січня 27, 2024 12:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Попробуйте среди знакомых поинтересоваться - они Вам точно подскажут к кому лучше будет обратиться. Тут услуги адвоката https://firstlegal.com.ua/ точно есть, так что Вам будет комфортно с этой компанией. Я уверена.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 404

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 04, 2024 12:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как по мне - то правильнее будет найти действительно хорошего адвоката по отзывам, только так Вы сможете найти человека, который сможет избавить Вас от проблем. Я Вам могу подсказать где действительно квалифицированная консультация адвоката https://www.actum.com.ua/ru/paid-priority-consultation, так что если Вам нужна помощь - можете сюда смело обращаться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group