www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер травня 02, 2024 1:28 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Авто

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
elegant



З нами з: 27.05.20
Повідомлень: 286

ПовідомленняНаписане: середа листопада 18, 2020 8:28 pm    Тема повідомлення: Авто Відповісти цитуючи

Где выгодно продать и купить авто? Желательно с бонусом, такое возможно?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 383

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 30, 2022 7:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми замовляли через посередника, все влаштувало, хлопці працюють як слід, тому з ними все ок
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
potapchik



З нами з: 18.07.22
Повідомлень: 9
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 15, 2022 3:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Планую лише зайнятися цим питанням і маю бажання пригнати авто з Франції в Україну https://varta.ua/avto-iz-frantsii і вже почали цей процес, гадаю скоро реально все зробимо і будемо мати прекрасне рішення. Добре, що на сьогоднішній день є компанії, котрі от так гарно працюють, велика шана і подяка їм. Вільно можна довірити пригон автівки і не хвилюватися ні хвилини.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Donor



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 91
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2023 2:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу товаришу подарувати килимки в авто. Знаєте де їх купити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 82
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2023 2:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Замовлення товарів через інтернет для мене - це найзручніший спосіб шопінгу. На сайті Primeauto я знайшла великий вибір автомобільних килимків primeauto.com.ua/lainery-kylymy-humovi/ тут і оформила покупку. За допомогою докладного опису та фотографій я легко обрала ті, які підходять до моєї машини. Також круто, що менеджери допомагають, коли потрібно визначитись. Після встановлення нових килимків, моє авто виглядає набагато краще. Вони ідеально вписалися в салон і захистили підлогу від бруду та зносу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 553
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 05, 2023 1:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня интересует дефлектор капота мерседес спринтер, где купить стоит?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 05, 2023 1:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет, автолюбители! Я не так давно установила дефлектор капота мерседес спринтер https://ddaudio.com.ua/mercedes-sprinter-w906-2006__deflektory.html и я в восторге от результата. Во-первых, он придает авто стильный внешний вид, делая его более динамичным. Во-вторых, благодаря дефлектору у меня уменьшился уровень шума и ветрового сопротивления при движении на высоких скоростях. А еще этот аксессуар отлично справляется с защитой лакокрасочного покрытия капота от мелких царапин. Рекомендую всем заказать дефлектор капота в магазине DDAudio – у них отличный выбор и выгодные цены!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Мадонна



З нами з: 15.01.24
Повідомлень: 18

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 01, 2024 11:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотіла б купити авто з пробігом, але в кредит. Чи реально таке?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Fafalist



З нами з: 13.01.24
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 01, 2024 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звичайно. Ознайомтеся з пропозиціями від «Хапай Авто», де продають автомобілі в кредит та лізинг. Я рекомендую вам перейти на веб-сайт і знайти потрібну модель і марку автомобіля, використовуючи фільтри для легкого вибору. Тут хороші машини, і я хочу купити собі також. Стежу за оновленнями.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 408

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 18, 2024 12:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Купувати машину краще звичайно ж нову, якщо Ви хочете, щоб вона довгі роки працювала без проблем і не потребувала технічного обслуговування. До речі, ось тут зараз Автосалон DONGFENG в Черкасах хороші знижки пропонує, так що Ви можете взяти новий автомобіль із суттєвою вигодою для себе.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
fominmen25



З нами з: 28.04.24
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 28, 2024 2:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

SAT.ua пропонує експрес-кур'єрську доставку документів, листів та інших посилок по Одесі, Одеській області https://www.sat.ua/tariffs/odesa-odeska-oblast/ та всій Україні, гарантуючи швидкість, зручність та надійність у кожному відправленні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group