www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 4:42 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
ПРО РОК 2009
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 24, 2009 3:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Містер написав:
ПроРок пройшов у досить несподіваному стилі.
...

ПроРок має починати все з початку... Ми маємо допомогти хлопцям!


*
Що трапилося?! Shocked Чим допомагати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2009 6:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для того, щоб визначити те, що сталось з ПроРоком у 2009 році кожен ладен судити по своєму. Точно так же як і про перспективи після ситуації з виконанням взятих на себе зобов'язань і перед артистами і перед глядачами. Фактично, фестиваль зірвався з фінансових причин. Детальніше на сайті ПроРок, з інших шоу-інтернет джерел. На скільки це крах, чи навпаки - кожен, повторюю, ладен судити сам. Просто мені не байдуже сам ПроРок по собі, я знаю людей, які стоять за фестивалем, організовують його... Тому й цікавлюсь цією темою. Моя думка: проблеми виникли серйозні. А чим допомогти? Здається, це неможливо в цій ситуації, якщо мати конкретну дію, спробу дії. Час лікує і дпопомагає.
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Rain



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2009 11:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а что там на фесте случилось?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 27, 2009 8:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що з ПроРоком? То маєте знайти ту інформацію, яка є в інтернеті... Якщо, зрозуміло, це цікаво. Просто, тому кому не байдуже, має бути відомо що і як з ПроРоком.
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Rain



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 17, 2009 10:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

) в общих чертах я читал о не состоявшемся втором дне фестиваля. Но я слышал там какаято драка была. а в палаточном городке две палатки сперли.... правда ли это?

И еще, у меня маленькая прозьба. Когда наши фанаты уезжали на ПроРок 2008, мы сделали груповое фото возле нашего ЖД вокзала. мне хотелось хотя бы увидеть его. Поделитесь пож. у кого есть!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 10, 2009 2:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

всем привет. пророк действительно прошел мягко говоря не совсем удачно.

не нашел нужного раздела: в кролевце в магазине феерия который возле детского мира появилмя отдел ДВД-музыки. много метал- рок- музыки ассотримент постоянно пополняется.
главное отличие все диски лицензионные, никакого палева))
заходите интересуйтесь заказывайте
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рок-фестиваль Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group