www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:51 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Залишатися чи тікати

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати...
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ksyuha



З нами з: 19.07.07
Повідомлень: 2
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер липня 19, 2007 4:57 pm    Тема повідомлення: Залишатися чи тікати Відповісти цитуючи

Мое нение, что Кролевец очень милый город, но здесь бы я никогда не жила. Сама я с Киева, но по иронии судьбы уже 6 лет бываю в Кролевце (приезжала в гости к подруге) но никогда в жизни бы не подумала, что встречу пол года назад в этом городе своего будущего мужа. Теперь у нас на следующей неделе свадьба и не в Киеве, а именно в Кролевце.
В этот город хорошо приезжать, чтобы отдохнуть от большого мегаполиса. Мне нравится природа, особенно возле р.Сейм. Но, что меня поражает, так это то, что на улице почти нет людей, когда то шла утром и ни одной живой души не встретила, аж жутко стало.
Вот так...!!!!!!!!!!!!!!


Змінено: Ksyuha (п'ятниця липня 20, 2007 2:30 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 910
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 20, 2007 10:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоді, я тебе вітаю з весіллям..... Razz


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ksyuha



З нами з: 19.07.07
Повідомлень: 2
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 20, 2007 2:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за поздравление!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 20, 2007 6:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Совет да любовь!!! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
val



З нами з: 24.05.08
Повідомлень: 1
Звідки: CША

ПовідомленняНаписане: субота травня 24, 2008 5:44 am    Тема повідомлення: Виiжджати чи залишатися. Відповісти цитуючи

Думаю. це залежить вiд того, чи матимете ви справу, що вас годуе й робить щасливим. Якщо такоi немаЕ, то виiжджайте й шукайте. Very Happy
_________________
val
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 09, 2009 8:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прилично повзрослев,я поняла,что "ВАЖНО,ни где жить,а с кем жить.."
Хотя Кролевец-это скучный город..даже для моего возраста..Периодически выезжаю ,там хожу в тетры,посещаю концерты,мюзиклы, и естественно- бегаю по магазинам.. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: середа листопада 11, 2009 7:25 pm    Тема повідомлення: Піхвочко, я знаю причину вашої "скукі"- Відповісти цитуючи

легкі кролевецькі гроші вас баламутять, не дають покою.
Покопали б ви картопельку, стало б зовсім не скучно.
Торґовля- дєло вигодноє.

Цитата:
Прилично повзрослев,я поняла,что "ВАЖНО,ни где жить,а с кем жить.."
Хотя Кролевец-это скучный город..даже для моего возраста..Периодически выезжаю ,там хожу в тетры,посещаю концерты,мюзиклы, и естественно- бегаю по магазинам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
astralis132



З нами з: 24.04.17
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 24, 2017 2:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

недавно сюда переехал из киева, город мне нравится, с киевом большой контраст
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 679
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 20, 2019 7:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поки що тут, а далі буде видно. З нашим правлінням все більше і більше людей тікають закордон Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Залишатися, чи тікати... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group