www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:13 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Колоритная Турция

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 3:39 pm    Тема повідомлення: Колоритная Турция Відповісти цитуючи

Я думаю,что в Турции отдыхали многие и у всех остались приятные воспоминания.Там есть всё для нормального отдыха,очень развит у них туристический бизнес..
В Турции весело,и есть такие отели,где анимационные программы просто зашкаливают по уровню..Последний раз мы отдыхали в отеле "Инсула Клуб",очень хороший отельчик,а о грузинских ребятах-аниматорах просто сказать нечего-молодцы да и только..Сам отель находится в поселке,недалеко от Аланьи,это преимущество,так как вечером можно прогуляться по магазинам,посидеть в кафешках...
Всем советую,можете почитать отзывы в Отпуск.ру,там их тьма-и в основном хорошие..
Ездили на дискотеку а Аланью,в клуб" Гавана"-классно..не пожалеете!!!
Побывали в аквапарке " ТРоя",что в Белеке,обалденный ,просто супер,в моем-то возрасте покататься на таких горках-это такой адреналин и вообще там супер!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 3:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Покатались на яхте по Средиземному морю,шоу было с Тарканом,всё классно..
Вообще всего не напишешь..Да,забыла за баню турецкую,хамам,аромамассаж и пиллинг-просто блаженство..Но ,дамам посещать только в том случае.если мужья не ревнивые.так как с вами будет работать такой мужчина-турок..ВАУ!!
Вот никак не доедем до Паммукале,как-то далековато мы отдыхали от этого места..Но надеюсь...
Ну и о еде..Советую брать Ультра всё включено,будете до 3-х ночи пить и есть,а главное спиртные напитки включены сюда тоже и питьевая вода в холодильнике..
Счастливого пути!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 09, 2009 8:44 pm    Тема повідомлення: Враження кума Наума Відповісти цитуючи

У зв"язку зі спогадами мадами Піхвочки згадався чомусь лист кума Наума з кавказького курорту, де той поділився своїми багатими враженнями про відпочинок.

Прийми привіт, кумасенько,
Від рідного кума
Із кавказького курорту
Поблизі Сухума!
Був я вчора в питомнику,
Здєшнім зоопарку.
Там із мене мєстний майстер
Цокнув фотокартку.
Те, що в мене за плечима -
То не просто сітка,
А велика загорожа -
Шимпанзяча клітка.
Я на фоті получився
Разом з шимпанзою.
Не наплутай: я спереді,
Шимпанза - за мною.
Підкралося, кляте стерво,
Й надурняк знялося,
А мені платити гроші
За обох прийшлося.
Знялось воно та й змилося.
Що із нього взяти?
Воно ж босе й зовсім голе,
Живе без зарплати.
Я відрізав би цю мавпу,
Так ні в якім разі
Ніхто ж мені не повірить,
Що був на Кавказі.
На цих строках прощай, кума,
Та бувай щаслива!
Жінці фото не показуй,
Бо вона ревнива.
Лети, лети, мій листок,
Із Кавказу на восток.
Остаюсь навіки кум,
З уваженієм -
НАУМ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 17, 2009 7:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Юмореска класс!!!
У вас еще какие-нибудь имеются???Пишите в новую тему"гуморески"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 17, 2009 10:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pefochka, пробий у Google "Павло Глазовий", у нього їх декілька книжок таких гуморесок. одна знаю точно "Сміхологія" називається, але там ше є..)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group