www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:44 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нові, та старі друзі
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 8:24 pm    Тема повідомлення: Нові, та старі друзі Відповісти цитуючи

Шукаю людину, з якою мона було б поговорити........
Все, більше нічого не треба.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поговорити, говориш... Sad Сумно якось. Для цього аська існує, клуб, бар, друзі, тощо. Ти в Києві живеш, говориш? І там сумно? Shocked

Хоча, ти правий, іноді люди немов зговорившись кудись зникають. Щезають друзі такі потрібні у скрутну хвилину!

Я теж шукаю. Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 31, 2006 7:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тут немає різниці в Києві чи ні, сумно буває всюди............
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 25, 2006 3:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 Primer55

взагалі в Києві тяжко в плані спілкування, ніби то й місто велике, а відчуття як у океані - води навколо багато а не нап"єшся...
ти в якому районі Києва живеш?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 2:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vadimius написав:
2 Primer55

взагалі в Києві тяжко в плані спілкування, ніби то й місто велике, а відчуття як у океані - води навколо багато а не нап"єшся...
ти в якому районі Києва живеш?

Позняки
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 12:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

якщо недалеко від метрополітену, то зовсім непогано, я живу у початку троєщини, але, на щастя працюю відносно недалеко (в районі Ленінградської площі) тож на роботу швидко добираюсь... але працюю до 19:00 тож часу на все інше, в тому числі і друзів зовсім не вистачає, з деякими бачуся один раз на кілька місяців...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 30, 2006 8:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vadimius написав:
якщо недалеко від метрополітену, то зовсім непогано, я живу у початку троєщини, але, на щастя працюю відносно недалеко (в районі Ленінградської площі) тож на роботу швидко добираюсь... але працюю до 19:00 тож часу на все інше, в тому числі і друзів зовсім не вистачає, з деякими бачуся один раз на кілька місяців...

не далеко від метро, а про друзів так я їх теж не бачу майже.....
робота робота робота......((((
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 01, 2006 9:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

зря вы так.если не с кем пообщаться......---особенно в киеве----....сами такие.не может быть такого в столице чтоб не нашлось человека достойного.....может просто вы сами не имеете тем которыми могли бы заинтересовать когобы-то небыло........подумайте над этим
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 01, 2006 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ещё могу сказать----раз так получилось...---...чтож сами виноваты...---...плохо развиваетесь.....
без обид
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 7:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

если бы у меня в сутках было часов 30-35, то хватало бы и на друзей (старых и новых) а если работа отнимает как минимум 60 часов в неделю (по 12 часов 5 дней) то на все остальное времени остается меньше, конечно, можно сказать:"Ради друзей можно часок не поспать" но друзья тоже работают... да плюс иногда надо что-то и по дому делать... на это уходят выходные, вот и выходит, что чувствуешь себя как белка Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 5:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vadimius написав:
если бы у меня в сутках было часов 30-35, то хватало бы и на друзей (старых и новых) а если работа отнимает как минимум 60 часов в неделю (по 12 часов 5 дней) то на все остальное времени остается меньше, конечно, можно сказать:"Ради друзей можно часок не поспать" но друзья тоже работают... да плюс иногда надо что-то и по дому делать... на это уходят выходные, вот и выходит, что чувствуешь себя как белка Smile

аналогічно)))
а я працюю добу/дві......... 1 день висипаюсь а на 2 вихідний вже нічого не хочеться((
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 04, 2006 10:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

щоправда останнього часу я зустрівся майже з усіма друзями, хто мене запросив на святкування, кого я, тож якось активізувався, зате не висипаюся, на роботі і так вимотуюся, а тут взагалі "глина повна", на форумі до ладу не буваю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 05, 2006 6:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ixol написав:
зря вы так.если не с кем пообщаться......---особенно в киеве----....сами такие.не может быть такого в столице чтоб не нашлось человека достойного.....может просто вы сами не имеете тем которыми могли бы заинтересовать когобы-то небыло........подумайте над этим

Андрюха, просто все вже так набридло...... з ким порозмовляти?...... в Києві, так само як і в тебе в Москві.... ти там з кимось спілкуєшся???? так є люди які заслуговують уваги, але більшість.... аби про шо........
і то в не тверезому вигляді....граєш в огейм, ото і грай))))))))))))))
а задумайся сам)

от по типу ти розвиутий, ну просто П......Ц!!!!!!!!(це не матюкі)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 10, 2006 6:52 am    Тема повідомлення: Сложности везде Відповісти цитуючи

Одиночество и отсутствие друзей - это признак нашей современной жизни, темпа можно так сказать. Да, и чем больше город - тем сложнее процесс познакомиться - все бегут и спешат, и не каждый на улице с тобой заговорит (это к примеру). Это же характерно и для США, да я думаю и для всех других стран. В США (особенно в больших мегаполисах) знакомство возможно только через интернет. А так, все в своих машинах на работу, домой, на работу..... всё едино.

Самое интересное, что когда мы только приехали в эту страну - то только услышавши родную речь, бежали знакомиться. А теперь шугаемся. Эта страна настолько меняет людей и их нравы, что иногда просто обидно за нацию. Вот по ним то и судят американцы о нашей стране. Обидно бывает. Может я живу ещё теми старыми принципами, а всё уже и на Украине поменялось? Племянник в гости приезжал, сказал, что бы я забыла про все эти старые "дружба", "верность", "преданность". Она то есть, но своя шкура ближе к телу. Жалко. Простите, отошла от темы, просто скучно и грустно бывает без друзей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
AlanNiki



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 3
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 28, 2006 12:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55, не сумуй, ти не один кролевчанин в Києві. На скільки я здогадався ти випускник школи №1, я також там навчався, а випустився на один рік раніше за тебе. В Києві в мене дві роботи: одна в Інтернеті на половину, інша повністю там. Отож я завжди до твоїх послуг! Буде бажання - пиши, потеревенемо!
_________________
З повагою,
AlanNiki
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group