www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 1:03 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Чи збереглися в Кролевці архіви царських часів?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Історія Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 23, 2009 5:30 pm    Тема повідомлення: Чи збереглися в Кролевці архіви царських часів? Відповісти цитуючи

Зокрема, реєстрації народжень та смертей мешканців Кролевця. Я хотів би знайти коріння свого роду, глибше мого діда.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 25, 2009 7:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наскільки мені відомо, подібні записи велися не в державних архівах, а в церковних книгах. Можливо, є сенс звернутися до священника Спасо-Преображенської церкви.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 25, 2009 9:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
О! Shocked

Гарна ідея!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 4:59 pm    Тема повідомлення: Володю, зможете запитати у церкві, чи збереглися у Відповісти цитуючи

них реєтраційні книжки народжень та смертей? Бо люди прочитали, та й забули, хоч усім було б цікаво знати та й скористати з цього знання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 5:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Спитаю у батюшки при нагоді. Через велику зайнятість, прошу ще мені нагадати, якщо не звітую через деякий час. Згода?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
myzeu



З нами з: 27.05.09
Повідомлень: 209
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа листопада 24, 2010 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Метрични книги з церков кролевецького району знаходяться в сумському обласному архіві по вул. Садова, м. Суми. Прийшли, написали заяву, отримали доступ, в читальному залі вам підскажуть, знайшли опис метричної церкви, заказали, в назначений день приїхали читати заказану вами метричну книгу.
Якщо багато грошей - можете заказати родовід там же.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
myzeu



З нами з: 27.05.09
Повідомлень: 209
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 05, 2010 11:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Метричні книги та інше тут:

http://daso.sumy.ua/

Наприклад: "Фонд 836, опись 1, дело 11 - Приходская летопись Рождест.-Богород. церкви г.Кролевца. С 1867г. по 22 июня 1912 г. всего 141 лист.

Ф.839.- Оп. 2 - Родившиеся, умершие, брак, с. Спасское 1774-1922гг."
.......

Зі своїх старих напрацювань.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Історія Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group