www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 6:10 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Просто спорт

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Спорт
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2010 11:39 pm    Тема повідомлення: Просто спорт Відповісти цитуючи

Їздив сьогодні заправлятися на трасу, біля ресторану Україна катались на БМХ велосипедах пару хлопчин, пока заправився та заїхав в магазин моя сім'я, вони вже угнали, а сразу зявилися цікавість поспілкуватися, як? звідки? почом? Хто що знає про цих єдиних мабуть в кролевці БМХїах)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
v.zhovten



З нами з: 04.11.09
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 18, 2011 9:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене таке питаннячко: Що з басейном у Спорткомплексі? Реально, щоб він запрацював?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа січня 19, 2011 6:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так він запрацював.У четвер 20.01.11 змагання з лижного спорту на стадионі у 10 годин
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
v.zhovten



З нами з: 04.11.09
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа січня 19, 2011 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можна детальнішу інформацію щодо басейну, будьласкаSmile
А хто змагається на стадіоні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: четвер січня 20, 2011 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Детально незнаю.Знаю тільки те что працює.А лижи були по турєстіческом.Скоро будуть і шкільні
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
axelbach



З нами з: 28.07.20
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 28, 2020 12:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всім привіт, дякую за корисну інформацію.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
dubay



З нами з: 02.09.20
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: середа вересня 02, 2020 2:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

спорт это жизнь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 361

ПовідомленняНаписане: субота грудня 05, 2020 9:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Долгое время, я не мог найти подходящие мне перчатки для единоборств! Пока в интернете не наткнулся на сайт https://mmastore.com.ua/ekipirovka-c3/perchatki-c20/ где приобрел перчатки Venum Defender Contender 2.0 Black/Green.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Олег Марчук



З нами з: 25.12.20
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 25, 2020 12:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dubay написав:
спорт это жизнь.

согласен
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ddafna



З нами з: 19.01.21
Повідомлень: 26

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 19, 2021 1:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Такие люди бросаются в глаза из не так много
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Donor



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 79
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2021 11:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоже не знаю, кто катается у нас на БМХ... Здорово, что у нас развивается велоспорт, но больше предпочитаю спортивные велики)) Купил себе недавно хороший двухподвес. На этом же сайте заказывал и мой брат из Киева. Он еще у них брал всякое снаряжение, потому что занимается горным катанием профессионально. Я всего-лишь любитель, но велики у них действительно стоящие)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Saladin



З нами з: 08.11.21
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2021 3:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

забыл уже когда и бегал по спортивному
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Garrot



З нами з: 20.12.19
Повідомлень: 35

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2022 7:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По доброму завидую тем, у кого хватает времени на полноценный спорт, поездки на велосипеде и походы в спортзал.
У меня такой возможности нет, а потому приходится справляться подручными средствами в условиях квартиры.
Знаете, заметил, что наибольший эффект дают приседания для ног , а для развития плечевого пояса купил эспандер https://rozetka.com.ua/espanderi/c4669267/page=3/ .
Вложения копеечные, но при минимальной фантазии такой снаряд может заменить любые штанги и гантели.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Webzerkalo



З нами з: 08.08.21
Повідомлень: 410

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 16, 2022 3:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я всегда пользуюсь уникальным сервисом капперов-прогнозистов, его интернет адрес вот
1хБеТ зеркало на данном сайте представлено множествопрогнозистов на спорт с рейтингом и реальными отзывами. Я с легкостью нашелсебе хорошего каппера, с высокой проходимостью прогнозов и хорошими отзывами,теперь зарабатываю приличные деньги.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alan_S



З нами з: 16.05.23
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2023 10:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема стара, як спорт.
Ось ще щось нове для Кролевця: кроссмінтон.
Можна грати в басейні, але без води Yahoo!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Спорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group