www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 7:36 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Сучасна пісня в стилі реп про Кролевець

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Gothgirl



З нами з: 06.01.11
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер січня 06, 2011 11:04 pm    Тема повідомлення: Сучасна пісня в стилі реп про Кролевець Відповісти цитуючи

Мені розповідали, що хтось написав і оприлюднив у інтернеті пісню про Кролевець. Кажуть досить добре, але не можу її знайти.... Sad Якщо хтось знає де її шукати - будь ласка допоможіть! Буду дуже вдячна Smile
_________________
Найкраща;ЬWink)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 1:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Теж залюбки б послухав!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 3:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вовчику, спробуй запитати у Олега Балуна, він повинен напевно знати..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 07, 2011 1:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://vkontakte.ru/id10610054#/audio?album_id=0
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group