www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 9:21 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Обідні перерви

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 04, 2010 9:10 am    Тема повідомлення: Обідні перерви Відповісти цитуючи

*
Це - болюча тема! Це - значуща тема! Це - сенс життя!

ПОЇСТИ!!! Поїсти "в ОБІД", і щоб ніякий, навіть наймиліший клієнт не посмів цьому завадити!

Їдять продавчині, їдять у банках, їдять в РЕСі, їдять на пошті - їдять усюди!

У одному закладі обідня перерва з 12.00 до 13-ї, про що чемно та красиво-радо випромінює чепурна вивіска! У іншому - з 13 до 14-ї. У "Народному", напроти якого скромно примостилася школа №1 - з 14-ї до 15-ї.

Їсти - це жити! І тому, іноді, двері для нас, клієнтів, зачиняються навіть за 5, а то й за 10 хвилин до цієї святої для працівників різних закладів миті - ВЖИВАТИ! А іноді, цей процес так захоплює, що відчиняються двері через 5, а то й 10 хвилин по закінченню "законного" часу набити шлунки приємною пережованою субстанцією.
Краса! Сенс життя! Смисл, якщо хочете!

Але! Мені, як споживачу, клієнту, платнику послуг РЕСа, телефонної компанії тощо хочеться прийти у БУДЬ-ЯКИЙ час з скажімо 9.00 по 17.00 та ПРИНЕСТИ ВАМ ГРОШІ! І не думати, що можу попасти в СВЯТУ ОБІДНЮ ПЕРЕРВУ! Яка у кожного, як я писав раніше, призначена по своєму!

Такого вже не залишилося в жодній ЦИВІЛІЗОВАНІЙ країні світу! Є години роботи магазину, але обідньої перерви з зачиненими дверима немає! Ніхто не проти, щоб продавчині харчувалися - ні! Але, робити це можна так, щоб ми, ваші клієнти, не опинялися перед табличкою "ОБЄД" та, подумки матюхнувшися, почесавши потилицю, побажавши здоров'я власникові не йшли додому, або (УВАГА!) до ВАШОГО КОНКУРЕНТА, у якого дивним чином обідньої перерви НЕМАЄ!

Уявляєте собі, шановні підприємці? Це ж нічний кошмар, коли кетчуп куплять не у вас, а "навпроти"!

---
Пісумуймо.

Їжте на здоров'я! Щиро кажу! Тільки робіть це так, щоб ми - ваші клієнти - від цього не страждали!
НЕ ЗАЧИНЯЙТЕ ваші магазини, бутіки, шопи, пошти, віконечка для сплати за телефон, віконечка РЕСу, каси банків тощо! Це - минулий час! Бережіть нас!
Сплануйте роботу вашого закладу так, щоб хоча б один продавець чи клерк був присутній у ВІДЧИНЕНОМУ закладі в цю святу пору дня - ОБІДНЮ ПЕРЕРВУ!

І насамкінець АКЦІЯ!
Заносьте у цю гілку НАЗВУ, АДРЕСУ та час роботи вашого закладу, але за умови, що у вас ВІДЧИНЕНІ ДВЕРІ під час "обідньої перерви"!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 04, 2010 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обід. Ги. Це ще не біда. Біда те, що майже всі організації, де можна заплатити за комунальні послуги, працюють в тому ж режимі, що і решта організацій і підприємств нашого міста. І в більшості випадків єдиний час, коли можна зробити оплату - це обідня перерва. А там - табличка. А після роботи теж не зайдеш - бо так само о 17.00 закрито. По суботам якщо і працюють, то лише до того ж самого обіду. А тоді людям приходять квитанції на штраф за прострочені терміни виплат.
Я колись згарячу "порадила": а ви працюйте з 10-00 до 14-00, і обов'язково робіть обід - тоді ніяких проблем не буде.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Андрій К.



З нами з: 04.06.10
Повідомлень: 1
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 04, 2010 2:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Згоден. Але ніякими закликами це не зміниш, доки продавець товарів чи послуг не буде зацікавлений в кількості продаж.
В цьому і різниця між нами та закордоном.
А якщо, скажімо, господар буде платити вдвічі більше за продажі, здійснені під час обіду, то продавці зовсім відмовляться ходити на обід.
Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 04, 2010 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, що в державних організаціях працівників конкуренція не лякає ))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 16, 2011 6:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
На рахунок моєї пропозиції - говорити про ті організації, магазини, у котрих немає обідньої перерви - мовчок...

Добре, напишу сам, що недавно помітив.

У "Народному Проспект" - перерви немає.

Чи не тому, що хазяїн мешкає поруч? І, не дай Боже, йому захочеться придбати майонезу у той час, коли магазин може бути зачинений? Smile

У будь-якому разі, ми, ваші клієнти, за це вам дякуємо!

Ще б зробити те ж саме і в решті ваших магазинів!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: середа березня 16, 2011 7:59 pm    Тема повідомлення: Володю, схаменіться! Відповісти цитуючи

Ну за що дякувати бізнесові й цілувати йому руку? Це вони, крамарі, повинні дякувати вам, споживачеві, за те, що несете їм свої гроші. Й робити все можливе, щоб ви до них прийшли з грошима в будь-який час.
Наберіться терпіння, бо з цих нових "капіталістів" совок ще не вивітрився.
А я би ходив лише туди, де мене й мою мову поважають, а не "штокають" по-хамському після вишколу в кролевецьких унівєрсітєтах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group