www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:52 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Чому всі Кролевчани такі не красномовні?!
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота серпня 05, 2006 9:08 pm    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Мліна, скількі не шукав людей з НАШОГО РІДНОГО міста, не знайшов!!!!!!!!!! Де Ви Всі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А хто про цей сайт знає? Я його взагалі випадково знайшов. Та тепер буду залучати знайомих кролевчан з інтернетом бо проблем у нашому місті вистачає і вони потребують негайного обговорення.
P.S. Щоб поспілкуватись і дізнатись новини мені й 33.6 вистачає, а більша швидкість Бомберу напевно для скачування порнухи потрібна Laughing
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 06, 2006 9:49 am    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

Цитата:
А хто про цей сайт знає? Я його взагалі випадково знайшов. Та тепер буду залучати знайомих кролевчан... Laughing


Дякуємо за готовність допомагати сайту та нашому місту!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 06, 2006 2:14 pm    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

admin написав:
Цитата:
А хто про цей сайт знає? Я його взагалі випадково знайшов. Та тепер буду залучати знайомих кролевчан... Laughing


Дякуємо за готовність допомагати сайту та нашому місту!

Завжди раді! Razz
Так що жце у нас за група така "Морія"?
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа серпня 16, 2006 4:13 am    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

Цитата:
Так що жце у нас за група така "Морія"?


ти мабуть зовсім молодий, якщо ти не знаєш гурт "Морія"
?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 20, 2006 6:59 pm    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Цитата:
Так що жце у нас за група така "Морія"?


ти мабуть зовсім молодий, якщо ти не знаєш гурт "Морія"
?

Може й молодий - мені всього 17.
Сижу зараз за компом, а з вікна лунає музика з парку. Я б приєднався та в перший день фестивалю вивихнув ногу...
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 21, 2006 2:10 am    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

Сварт написав:

Сижу зараз за компом, а з вікна лунає музика з парку. Я б приєднався та в перший день фестивалю вивихнув ногу...


Не переживай, Сварте! За пару днів розміщу на сайті багато фоток з двох днів фестивалю. Так що, побачиш, що і як там все відбувалося! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 21, 2006 8:28 pm    Тема повідомлення: Re: Чому всі Кролевчани такі не красномовні?! Відповісти цитуючи

[quote="admin"]
Сварт написав:

Сижу зараз за компом, а з вікна лунає музика з парку. Я б приєднався та в перший день фестивалю вивихнув ногу...


Вже можна дивитися фотки-звіт з фестивалю на основному сайті. Лінк - в новинах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 6:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякуємо за фотки, але там одні і ті ж обличчя.....
Де фото гуртів?
декілька фоток і все....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 6:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фотки ще будуть. Але не забувайте, що це - сайт Кролевця, а не рок-фестивалю.

Ідея показати більше кролевця, а не гуртів. Ви ж просили більше молоді тощо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 9:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[/quote]Фотки ще будуть. Але не забувайте, що це - сайт Кролевця, а не рок-фестивалю.

[/quote]
так тоді для цього потрібно було ввідкрити нову тему, щодо фото.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Anna



З нами з: 15.07.06
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 3:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет, Владимир! Жутко извиняюсь, но фотографий города за мой 6-ти-дневный визит сделать не удалось. Я бегала вся обвешаная камерами, как папарацци, но получилось, что фотографировала только семью. Всё таки после 3х лет разлуки - 6 дней слишком мало) Но дед Мороз пообещал FinePix9100, так что следующим летом буду уже бегать с отличной оптикой и треногой и всё-таки сделаю хорошие снимки. А пока попробую отправить на имэйл пару красочных фото карьеров и ремзаводовского "болота" (не смейтесь - это места близкие сердцу Very Happy ).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 7:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Anna написав:

(не смейтесь - это места близкие сердцу Very Happy ).

Не хто й не думав, але хоч "и в кругу семьи ", але нам буде при"э"мно побачити твое фото.....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 7:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Anna"]Владимир, большое спасибо за приветствие. Народ у нас в городе может и не очень инертный - просто не так уж велики финансовые возможности). Я скоро буду в Кролевце на неделю и постараюсь сделать как можно больше цифровых фотографий. Обязательно поделюсь удачными снимками.

P.S. Не была дома 3 года! Не дождусь, когда увижу родной вокзал!!!)))[/quote]

Анна, если не секрет, а где вы в США живёте? На ваш profile зашла, а информации о вас нету. Я тоже почти 3 года не была дома, соскучилась по родным и близким. Чувствую, что смогу домой поехать только следующим летом. Sad


Змінено: Ксюша (неділя жовтня 08, 2006 8:01 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ксюша написав:

Передавайте родному Кролевцу огромный привет.

обов'язково)))), а ви фото)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 8:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Primer55"][quote="Ксюша"]
Передавайте родному Кролевцу огромный привет.[/quote]
обов'язково)))), а ви фото)))[/quote]

А вот с фотографией сложновато. До 25 Кб я свою фотографию смогла уменьшить, а знаний что бы мои 380Х340 изменить на 120Х120 нехватает. Вот и не получаеться поставить фото.

Кстати, есть предложение администратору. Почему бы не сделать фотоальбомы школьных классов по выпускам. К примеру, при открытии определённой школы (моя №3) можно было бы выбрать год выпуска и поставить все фотографии, которые можно сосканировать со своих школьных альбомов. Так каждый сможет потихоньку увеличивать фотобазу. Было бы интересно смотреть на себя и своих одноклассников в разном возрасте. Многих фотографий мы ведь даже никогда и не видели. Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group