www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 7:07 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Облепиховое масло

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Потрон



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 110

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 18, 2019 5:24 pm    Тема повідомлення: Облепиховое масло Відповісти цитуючи

Где можно купить недорого?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 23, 2019 5:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чем полезно это самое облепиховое масло. Люди берут. Знаю, что полезное, но чем.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 677
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 23, 2019 5:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Облепиха поддерживает иммунную систему, повышает защитные функции организма, улучшает состояние кожи, улучшается зрение. Раны и ожоги при лечении этой ягодой быстро и безболезненно заживают. При ожогах облепиховое масло ускоряет восстановительные процессы. Используются в лечении стоматита, ангины, пародонтоза.

Найти ее не проблема. Мы облепиховое масло заказывали на Розетке. Органическое облепиховое масло холодного отжима. Там фасовка была в темные стеклянные бутылки по 250 мл и по поллитра. Мы купили поллитра за 350 гривен. Кстати, скоро будут скидки в Черную Пятницу - можно будет взять дешевле. Если не горит, можете подождать.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Райзен



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 26, 2019 9:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да в аптеках можете цены поспрашивать, там оно должно в наличии быть, средство то довольно известное. Потом можете посмотреть цену на облепиховое масло https://notaserdtza.com.ua здесь. Правда, я думаю, у них на сайте всё же дешевле выйдет, да еще и доставка сразу домой есть. Я из-за этого его только в интернете и заказываю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marta5



З нами з: 28.01.20
Повідомлень: 11
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 28, 2020 2:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В аптеке. Просто если заказывать через приложение таблетки, то дешевле получается. Я так на витаминках сэкономила почти 80 грн.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 154

ПовідомленняНаписане: середа лютого 05, 2020 9:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Читала, що його інколи застосовують для покращення травлення. Як на мене, то краще віддавати перевагу справжнім препаратам. В мене протягом останніх двох років періодично спостерігалось здуття та важкість після їжі. Скорегувала свій раціон, проте періодично трапляється так, що щось не те з'їла. На такий випадок в мене є Фестал для покращення травлення https://festal.ua/ допомагає, при чому досить швидко. Візьміть до уваги.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Лизонька



З нами з: 28.02.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 07, 2021 3:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Будь-які Натуральні Олії можете глянути в інтернет-магазині ГрінХіл. Тут і ціни приємні, і Натуральні Олії https://greenheal.com.ua/catalog/olii знайдете все, що існують. Я дуже часто беру не тільки масло обліпихи, але ще і масло виноградних кісточок, а також олійку з листя м'яти. Дуже подобаються за смаковими якостями і в якості добавок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group