www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 4:09 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Покупка планшета
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Eduard13600401



З нами з: 23.11.17
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 23, 2018 12:10 pm    Тема повідомлення: Покупка планшета Відповісти цитуючи

Добрый день. Помогите выбрать планшет - https://city.com.ua/catalog/tablets/ для интернета. Хочу подобрать планшет на сайте city.com, тут просто низкие цены Smile) Буду рада подсказкам. Спасибо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
sckameikin22



З нами з: 05.07.18
Повідомлень: 1
Звідки: Санкт-Петербург

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2018 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И что в итоге выбрали?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 542
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 22, 2019 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чула що зараз є такі смартфоні, за допомогою яких можна фотографувати під водой або під великою зливою. Може хтось стикався з подібним?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 22, 2019 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я нещодавно придбав дуже класний смартфон https://www.citrus.ua/smartfony/g965f-zrd-burgundy-red-samsung-630855.html Це навіть не смартфон, а справжній комп'ютер. Можна робити потрясні фотографії. Об'єм оперативної пам'яті аж 6Гб. Тому вибирати між тим чи іншим додатком не прийдеться. Я робив підводні зйомки. Спочатку було дуже лячно мочити телефон. Не дешева річ, але потім все ж таки наважився. Гарно передає кольори, фотки чітки. Якщо шукаєте телефон для гарних фото, то це саме такий.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 542
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 26, 2019 10:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за ответ. Телефон действительно классный. Мне лично понравился.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 150

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 25, 2019 12:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Искала на подарок сыну, ему 8 лет, хотелось бы что-то недорогое. Нашла в интернет магазине Киевстар вот такие недорогие планшеты. Главное, чтобы был мощный и можно было поставить последние игры, в которые играют сейчас дети. Получила отличный вариант с годовой гарантией за 3 с небольшим тысячи гривен. Приехал быстро и в отличном состоянии, даже все проверили в их магазине на месте.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 342

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 05, 2019 2:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А что значит планшет для интернета?) Они все к вай-фаю подключаются!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 463

ПовідомленняНаписане: субота грудня 07, 2019 12:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня айпад мини 4 https://eplio.com.ua/apple-bu/ipad-bu/ . Покупал по ссылке бу. Больше брал для поиграться, так что не видел смысла покупать новый. Этот стоил 9 тысяч гривен, работает отлично. Следов использования нет. Смело могу вам его рекомендовать! У него память на 128 гигов, есть возможность подключаться к интернету. Дисплей тонкий, с хорошей цветопередачей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veryk



З нами з: 29.01.20
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа січня 29, 2020 9:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По совету друзей взял себе планшет Lenovo Tab E7 за 1888 грн - отличный бюджетный вариант ,для фильмов и соц сетей вполне подходит.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 259

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 18, 2020 10:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Классній Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: середа лютого 26, 2020 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я бы эпл брал, с ними проблем меньше в плане поломок и глюков.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 671
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 28, 2020 8:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скоро 8 марта. Я как всегда в поиске подарков. На этот раз хоть точно знаю что. Дочка заказала планшет. Но денег в обрез. Где выгодно купить на данный момент?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 28, 2020 8:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Скоро 8 марта. Я как всегда в поиске подарков. На этот раз хоть точно знаю что. Дочка заказала планшет. Но денег в обрез. Где выгодно купить на данный момент?

Я своим девчонкам тоже недавно искал подарочки на 8 марта. Забрел на сайт https://rozetka.com.ua/springday/. Там сейчас очень хорошие скидки и акции на все товары для женского пола. От игрушек до дорогих ювелирных украшений. Ну и, конечно же, гаджеты не обошли вниманием. На них тоже хорошая скидка. Выбирайте на свой кошелек и делайте своей дочурке приятный, и главное, нужный подарок.
Я своим девчонкам тоже уже заказал подарки: жене новый смартфон, а дочке кроссовки и музыкальную колонку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Romka



З нами з: 30.05.20
Повідомлень: 25
Звідки: Usa

ПовідомленняНаписане: субота липня 11, 2020 3:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По приемлемой цене купить новый iPad можно на сайте mobileplanet.ua . При выборе модели планшета я обращал внимание на качество и функциональность. Выбрать планшет мне помогли менеджеры интернет-магазина https://mobileplanet.ua/apple-ipad-14 . Здесь я нашел большой выбор и приятные цены на все модели. Заказ оформили быстро, доставили бесплатно прямо домой. Планшет качественно упакован, соответствует описанию и характеристикам, полная комплектация, документы и гарантийный талон в наличии.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника AIM
heftyh



З нами з: 02.08.20
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 02, 2020 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

лучше купить нормальный смартфон
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group