www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:27 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нові, та старі друзі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 31, 2006 9:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AlanNiki написав:
Primer55, не сумуй, ти не один кролевчанин в Києві. На скільки я здогадався ти випускник школи №1, я також там навчався, а випустився на один рік раніше за тебе. В Києві в мене дві роботи: одна в Інтернеті на половину, інша повністю там. Отож я завжди до твоїх послуг! Буде бажання - пиши, потеревенемо!

Тоді може даси номер аськи чи ще щось))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 2:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привет. а с совхоза есть кто? МАКОКААА отзовись!!!!!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: середа листопада 22, 2006 2:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
привет. а с совхоза есть кто? МАКОКААА отзовись!!!!!!!!!

Хай!
А ты кто?
Могу дать номер аськи макокин
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: середа листопада 22, 2006 4:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
ДЮХА написав:
привет. а с совхоза есть кто? МАКОКААА отзовись!!!!!!!!!

Хай!
А ты кто?
Могу дать номер аськи макокин
я андрей бабкин. если ещо помнят меня.а ты кто? и ета,а телефон макоки есть?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 23, 2006 9:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
я андрей бабкин. если ещо помнят меня.а ты кто? и ета,а телефон макоки есть?

Ха доров "Звонарь" Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 24, 2006 1:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
ДЮХА написав:
я андрей бабкин. если ещо помнят меня.а ты кто? и ета,а телефон макоки есть?

Ха доров "Звонарь" Very Happy
ААА! помнит страна героев! ггг приятно. а ты Laughing Laughing кто? и с телефоном макоки чо там?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 24, 2006 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
ДЮХА, він же ДЖА!

Будь-ласка, вкажи реальний e-mail, а не вигаданий, та ще й з нецензурщиною!

Кролевчани, побачивши твою адресу, тебе не зрозуміють.

Справ поскоріше. Приймамо участь в форумі кролевчан, як культурні люди, а не як дикуни!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: субота листопада 25, 2006 9:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
ДЮХА, він же ДЖА!

Будь-ласка, вкажи реальний e-mail, а не вигаданий, та ще й з нецензурщиною!

Кролевчани, побачивши твою адресу, тебе не зрозуміють.

Справ поскоріше. Приймамо участь в форумі кролевчан, як культурні люди, а не як дикуни!
я вообщето не меилом рисоватся пришол.а шукаю человека.ну и ещо кого знакомых мож найду.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота листопада 25, 2006 11:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Таким своїм "милом" та відповіддю ти виражаєш неповагу до адміністратора та кролевчан загалом.

Прохання хоча б викинути нецензурщину ти не виконав. Зробили це за тебе. А тобі останнє кролевецьке прохання - залишайся кролевчанином, хоч і живеш ти зараз далеко!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ДЮХА



З нами з: 21.11.06
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 26, 2006 12:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Таким своїм "милом" та відповіддю ти виражаєш неповагу до адміністратора та кролевчан загалом.

Прохання хоча б викинути нецензурщину ти не виконав. Зробили це за тебе. А тобі останнє кролевецьке прохання - залишайся кролевчанином, хоч і живеш ти зараз далеко!
я ни к кому ниповагу не выражал.а вообще, вместо того штоб спорить нипонятно о чем, можно б было контакт наладить.у меня вот прозьба есть.фотки СОВХОЗА если есть, мог бы скинуть?и ещо вопрос,WAP версия етого сайта есть?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 30, 2006 4:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

здарова андрей.

енто горох сергей, тел мака джинс старый (066 )3205511
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 05, 2006 5:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хехе

Змінено: Primer55 (вівторок листопада 23, 2010 9:05 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Mak



З нами з: 20.01.07
Повідомлень: 3
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота лютого 10, 2007 1:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДЮХА написав:
привет. а с совхоза есть кто? МАКОКААА отзовись!!!!!!!!!


Дюха привет, хотя по телефону мы с тобой уже и общались, все равно хотел сказать что есть и другие связи передачи информации. Я буквально первый раз "зазырнул" на эту тему, и то благодаря Андрону - это sera старшой, и думаю что буду почаще здесь обитать.
_________________
"...Делай Правое Дело..."
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 16, 2007 3:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
ixol написав:
зря вы так.если не с кем пообщаться......---особенно в киеве----....сами такие.не может быть такого в столице чтоб не нашлось человека достойного.....может просто вы сами не имеете тем которыми могли бы заинтересовать когобы-то небыло........подумайте над этим

Андрюха, просто все вже так набридло...... з ким порозмовляти?...... в Києві, так само як і в тебе в Москві.... ти там з кимось спілкуєшся???? так є люди які заслуговують уваги, але більшість.... аби про шо........
і то в не тверезому вигляді....граєш в огейм, ото і грай))))))))))))))
а задумайся сам)

от по типу ти розвиутий, ну просто П......Ц!!!!!!!!(це не матюкі)

да гон это всё.... всегда должны быть знакомые...если вы работаете по 12 часов это еще не повод ни с кем не общаться...на это всегда надо находить время.. а уж тем более в чужом городе....тем более если вы решили в нём остаться.......и уж если у вас есть такая проблема то есть две мысли по этому поводу-- или это первое время приезда-- или у вас плохо с адаптацией
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 9:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тож почали...
1) все в мене з адаптацією нормально
2) знайомі є, і я не казав, що ні з ким не розмовляю
3) працюю 24 години на добу
Все інше просто "брєд"
Ixol ти краще розкажи як ти.....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group