www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 11:21 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Восстановить ванну

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Luiza



З нами з: 22.12.20
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 22, 2020 11:13 pm    Тема повідомлення: Восстановить ванну Відповісти цитуючи

Хочу предложить мужу обновить ванную. Вроде читала что краски есть специальные. Где они продаются?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Danilo



З нами з: 21.06.20
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 24, 2020 9:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та нет никакой краски для ванной. Можно заказать реставрацию ванной. После этого у вас будет практически новая ванна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Reya



З нами з: 15.07.20
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: субота грудня 26, 2020 12:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, що краще дійсно замовити реставрацію, ніж самому щось вигадувати. Ще невідомо який результат буде. Наприклад, я знаю, що реставрацію ванн в Луцьку найкраще замовляти по телефону 0986075955, куди сама зверталася . По-перше, наливний акрил Keramokrill (Керамокрилл), яким виконується робота, сертифікований, швидко сохне і не має запаху. По-друге, майстри роботу виконують швидко, але якісно і акуратно. Мою ванну після реставрації було просто не впізнати, всі гості думали, що ми купили нову.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Romka



З нами з: 30.05.20
Повідомлень: 25
Звідки: Usa

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 04, 2021 3:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ванну выбирали сами толком не разбираясь в производитлях, но одно знали что выбирать лучше фирменную. Почитав много отзывов, сделали свой выбор в пользу чугунной ванны Roca. Ванны из чугуна до сих пор пользуются большим спросом, ведь такая ванна служит не только много лет, но и очень прочная, легко выдерживает удары и падения, не прогибается как акриловые. Дешевле всего такие ванны нашли в интернет-магазине Sant-market https://sant-market.com.ua/chugunnie-vanni , где очень широкий выбор качественных ванн. Свой выбор сделала в пользу прямоугольной чугунной ванны. Конечно цена не маленькая, но качество существенно выше. Купила по -15% скидке, заказ оформили быстро. Покупкой довольны, отличное качество, надежность и комфорт.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника AIM
Tokky105



З нами з: 15.02.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 15, 2021 11:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Reya написав:
Я думаю, що краще дійсно замовити реставрацію, ніж самому щось вигадувати. Ще невідомо який результат буде. Наприклад, я знаю, що реставрацію ванн в Луцьку найкраще замовляти по телефону 0986075955, куди сама зверталася . По-перше, наливний акрил Keramokrill (Керамокрилл), яким виконується робота, сертифікований, швидко сохне і не має запаху. По-друге, майстри роботу виконують швидко, але якісно і акуратно. Мою ванну після реставрації було просто не впізнати, всі гості думали, що ми купили нову.


Ми замовили реставрацію ванни наливним акрилом в Тернополі в компанії - "1- реставраційна". Прийшов майстер і впорався з роботою за 2 години. https://plastall.com.ua/portfolio/lutsk.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
СлаваКостюк



З нами з: 15.02.21
Повідомлень: 173

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 15, 2021 6:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

проще новую купить
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Petrova



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 66
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота квітня 24, 2021 11:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Соглашусь с последним форумчанином, реально проще приобрести новую. Вот стальная ванна KALDEWEI https://aqualiga.shop/index.php?route=product/category&path=59_60_65&oct_filter=1&price=2476,53984&m_n_55=55&sort=rating&order=desc&limit=15&page=1, которая очень качественная и стильно выглядит. Мы купили именно такую. Есть разные размеры, так что каждый сможет взять себе ванную. Еще есть вариант с душевой кабиной, но не всем она нравится)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
elegant



З нами з: 27.05.20
Повідомлень: 280

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2022 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как вариант, можно заказать услугу "ванна в ванну" в компании vanna-servis.kiev.ua . При этом методе, мастером устанавливается акриловый вкладыш. Этот вариант, имеет очень высокую эффективность. И по стоимости, получается не слишком дорогим.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group