www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа квітня 24, 2024 12:44 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Потрібні нові меблі

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veronilima



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: четвер січня 21, 2021 7:01 pm    Тема повідомлення: Потрібні нові меблі Відповісти цитуючи

Загалом сидячи на локдауне я все таки зрозумів, що хочу кардинально змінити інтер'єр в своїй квартирі і для цього мені потрібні варіанти, де я зможу замовити нові меблі, головний аспект це якість, підкажіть хто дійсно розбирається
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
niksa



З нами з: 17.12.20
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: четвер січня 21, 2021 8:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви маєте рацію, що підбираєте собі меблі орієнтуючись на якість, адже це такі речі, які не купуються на один-два роки, я вважаю. Краще витратиться раз і щоб це виглядало гідно і по експлуатації вас порадувало.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: четвер січня 21, 2021 8:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми з чоловіком два роки тому переїхали до приватного будинку і почали його покращувати, в тому числі і меблі купували, робили її на замовлення, мій двоюрідний брат цим займається, вийшло дуже класно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 21, 2021 8:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хах, розумію вас, коли у тебе з'являється більше вільного часу і ти його проводиш в квартирі або будинку, то починаєш зовсім інакше дивитися на деякі речі на кшталт інтер'єру та іншого.
У мене так само було на весняному локдауне і я вирішила порадившись з чоловіком замовити в зал і спальню нові меблі https://ars.ua/mebli/ а зробили ми це вже в давно перевіреному нами інтернет магазині, тут якість завжди висока і ціни найкращі. Дуже задоволені співпрацею з ними.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BladeZ



З нами з: 17.02.20
Повідомлень: 29

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2021 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нам всім тепер потрібно вчитися заказувати майже все онлайн, в тому числі і меблі, бо цей карантин затягнеться надовго. Ось наприклад інформация - http://prozak.info/Novini-partneriv/YAk-vibrati-divan-ta-yaki-vidi-divaniv-isnuyut , в якій спеціалісти розповідають як правильно потрібно купувати м'які меблі та де продаються тільки якісні варіанти. Завдяки цій информаціі вам буде на багато легше зробити свій вибір.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Nestor



З нами з: 26.08.22
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: середа листопада 23, 2022 12:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я шукаю крісло. Але не стандартне, не хочу повсюдного пластику. Хочеться чогось незвичайного, з родзинкою... Навіть не уявляю... Може допоможете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
markiza



З нами з: 19.06.20
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: середа листопада 23, 2022 1:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Я щось хочу, але сам не знаю що. Підкажіть."
А ми як можемо знати? Купи крісло-гойдалку чи табуретку. Ось і буде незвичне.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Halei



З нами з: 31.10.19
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: середа листопада 23, 2022 1:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чекайте, я, здається, зрозумів. Тут треба таке, що рідко зустрінеш, далеко не в кожній квартирі. Я б порадив вам в Арт-Пуф звернутися. Там є багато диковинок. Ми не так давно купили в них крісло-кулю. https://art-puf.com/shop/kupiti-krislo-kulja-v-stili-loft-v-ukrajini Незвичний дизайн, абсолютно новий підхід до проектування. В кімнаті має вигляд чудернацький, але саме цим і привертає увагу. При цьому в ньому зручно сидіти, можна приймати різні пози. В кріслі-кулі можна гарно відпочити чи навпаки віддалено попрацювати. На сайті в Арт-Пуф є великий вибір таких крісел.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Marishkas



З нами з: 01.04.21
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 14, 2023 2:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можу порекомендувати магазин де легко обрати чудовий матрац https://yeson.ua. Чудова якість та доступні ціни.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group