www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 9:37 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Заміна струн

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Yylianna



З нами з: 19.01.21
Повідомлень: 21

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 09, 2021 4:25 pm    Тема повідомлення: Заміна струн Відповісти цитуючи

Мій племінник грався без дозволу з гітарю та пошкодив струни. Підкажіть будьласка де можна знайти нові та як взагалі їх замінити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ddafna



З нами з: 19.01.21
Повідомлень: 26

ПовідомленняНаписане: середа лютого 10, 2021 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене діти роблять багато шкоди, можливо з дівчатами не так, а в мене два хлопці.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Zzoryana



З нами з: 19.01.21
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа лютого 10, 2021 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Музичні інструменти дуже чутливі, з ними треба поводитись дуже обережно. Але діти завжди намагаються без дозволу гратися на них, всі ми були такими, не треба ображатись. Краще нехай у ващій присутності спробують погратися. Однак струни на акустичній гітарі https://volodymyrets.city/read/promo/122299/kak-zamenit-struny-na-akusticheskoj-gitare необхідно змінювати регулярно, тому що це може викликати деякий дефект у звучанні. Краще детально ознайомитись з кроками заміни струн.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
буксик



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: четвер липня 07, 2022 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чи ризикнули б ви замовляти онлайн? Чогось я ніяк не наважусь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: четвер липня 07, 2022 10:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От мені дуже цікаво де це можна купувати от як не в інтернеті? Їхати до великого міста задля того аби купити струни? Вважаю це трохи дивним. Нічого не бачу поганого в тому аби онлайн струни для гітари купити https://8nota.com.ua/ru/shop/category/guitars/accessories-for-guitars/strings-for-guitars з доставкою куди вам потрібно. Та і вартість дозволяє придбати і не хвилюватись, що дорого заплатили.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group