www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 26, 2024 3:52 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Крутой планшет

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 13, 2020 3:00 pm    Тема повідомлення: Крутой планшет Відповісти цитуючи

Решила себе взять планшет, но только с хорошими характеристиками, чтобы и в игры можно было поиграть и в интернете без проблем посидеть. Что посоветуете ?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 931
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 13, 2020 5:40 pm    Тема повідомлення: Re: Крутой планшет Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Решила себе взять планшет, но только с хорошими характеристиками, чтобы и в игры можно было поиграть и в интернете без проблем посидеть. Что посоветуете ?

Не знаю, всё зависит от твоего бюджета. В принципе, можно взять и недорогой планшет и без особых проблем сидеть в интернете, насчет игр конечно не уверен, но можно что-то придумать.
Мне лично очень понравился новый планшет от самсунгов Samsung Galaxy Tab S7 Plus https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/planshety_samsung-galaxy-tab-s7-plus.html он очень крут, как внешне так и по характеристикам и возможностям.
Но, я себе подобный планшет никогда позволить не смогу, так как обычная версия этого планшета стоит 28 тысяч, а плюс версия более 30, а это огромные деньги для меня.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 14, 2020 2:29 pm    Тема повідомлення: Re: Крутой планшет Відповісти цитуючи

Primer55 написав:

Не знаю, всё зависит от твоего бюджета. В принципе, можно взять и недорогой планшет и без особых проблем сидеть в интернете, насчет игр конечно не уверен, но можно что-то придумать.
Мне лично очень понравился новый планшет от самсунгов Samsung Galaxy Tab S7 Plus он очень крут, как внешне так и по характеристикам и возможностям.
Но, я себе подобный планшет никогда позволить не смогу, так как обычная версия этого планшета стоит 28 тысяч, а плюс версия более 30, а это огромные деньги для меня.

30 тысяч для планшета и вправду очень большие деньги, не смотря на то, что планшет действительно хороший. Мне бы что-то подешевле.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 21, 2020 3:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Возможно есть варианты и дешевле, никто и не спорит, но не вижу повода экономить если возможность купить есть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Xarbantok



З нами з: 20.08.20
Повідомлень: 26

ПовідомленняНаписане: середа вересня 30, 2020 6:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вариантов по дешевле очень много и именно со стилусами. Например, сейчас в фаворитах планшет SAMSUNG SM-P610N Galaxy Tab S6 Lite в Фокстроте он за 10500 продается. Великолепной планшет, очень производительный, а стилус может до полутора миллионов различных углов наклона понимать и силу давления. У эпл очень сильный конкурент в этом плане появился. Я себя такой для отрисовки графики собираюсь покупать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alisa111



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 08, 2020 11:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Неплохой вариант, но можно найти и дешевле. Я вот себе недавно купила планшет леново https://eldorado.ua/tablet-pc/c1039006/producer=lenovo . Они мне кажется единственные кто предоставляет хорошую производительность за относительно небольшие деньги. Так что не вижу смысла смотреть в сторону Самсунга либо Apple.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 157

ПовідомленняНаписане: субота березня 06, 2021 10:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарний гаджет, це не завжди дорогий. Подивіться моделі за посиланням далі - в Київстарі є цілий клас, планшети для роботи https://shop.kyivstar.ua/ua/tablets/filter-296-klas-dlia-roboty-1699 я собі шукали гаджет, що зміг би бути корисним в роботі, знайшла там по досить помірній ціні, замовила - зараз відмінно працює, я задоволена.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group