www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:12 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Мрію,

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 31, 2012 7:13 am    Тема повідомлення: Мрію, Відповісти цитуючи

що й у Кролевці відбудеться така ж парада вишиванок, молодости й українського духу.

http://www.youtube.com/watch?v=iJ_NGB6fSlc&feature=related
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2012 9:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як би ми не намагались бути такими як західні українці - навряд чи вийде. Ментальність (вибачте за примітивізм) винна. Наша територія не була ні під Польщею, ні під Австро-Угорщиною... Наші діди терпіли СРСР. А хто не терпів - поклав життя (добре, як дітей мав на той час, а якщо не мав - то і вас (нас) нема). У Львові є історія, є свої герої. У нас в Кролевці - є свої. На цій підставі немає приводу для ворожнечі, бо - кожному своє. З цим необхідно примиритись і поважати те коріння, з якого почав свій крок по життю...
Єдине, що потрібно і їм і нам - толерантність, законність, повага до традицій та думки старійшин територій. Ці цінності - з давніх давен і ми маємо зберегти рівновагу. Без сліпого копіювання. Без радикалізму та злоби. Задля миру та розвитку. Бо ми - українці. Вони - на заході, а ми на сході. Україна як сонце, бо єдине! Зі сходу - на захід!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2012 7:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Пане Містере, а хто вам сказав, що пан Кролевич закликає до ворожнечі?!

Він говорить про молодість, про український дух...

Хочете сказати, пане Містере, що у Кролевці український дух - це щось чуже нам?

І що у нас ОУН не було? І що УПА не робило рейди в Центральну та Східну Україну?

Ще раз: пан Кролевич закликає до УКРАЇНСТВА! І не залишатися нам тим, кого з нас - це правда - ЕсЕсЕсЕр зробив у більшій мірі. На Західній Україні не встиг. Бо там - теж, як ви пишете - свої Герої...

Вчімо історію нашої країни для того, щоб вчасно та правильно зорієнтуватися у сьогоденні!

І, будь-ласка, ще раз прошу - не присипляйте! Не вийде! Люди - не сплять. Уже
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2012 8:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що ж, зачепило... Щодо присипляння. Дискусія ведеться між тими, хто небайдужий, чи не так? Головна умова культурної дискусії - повага та використання цивілізованої системи аргументації... Ви, шановний, посилаєтесь на відео від Королевича. Відео - унікальне, бо відображає дух західної України (хода Львовом з прапорами ОУН-УПА). Для Галичини - це норма. Для Сіверщини та Слобажанщини - здається, що скоріше -насаджувані речі, або позиція одиниць... Присипляння тут ні до чого: переконаного не приспиш, того, кому байдуже - вже не розбудиш Smile Тому - більше толерантності та поваги до позиції іншого небайдужого. З повагою.
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2012 9:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Зовсім не було на меті вас, пане Містере, образити!

Мені здалося, що ви у цій темі ЗА ВСІХ кролевчан, східняків, мовляв, говорили!

А я, по крайній мірі, думаю зовсім інакше! Так де правда?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2012 7:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зовсім не до образ! Проте, дякую за пояснення. Моя реакція була на вираз "вчергове - не присипляйте"... Моя позиція не може бути чіткою та прямолінійною, оскільки світ складніший, аніж "чорне" та "біле". Для когось - партизани - герої, для когось - воїни УПА ОУН. Мені такі вболівання зовсім не нагадують спорт, бо все це на крові і має при бажання особистості покриватись історичною правдою. А її як відомо, різні історики бачать по різному. Тому нас об'єднує в цьому питанні порозуміння та повага. Примирення та толерантність. Історія - це пам'ять людей. Йдуть люди - зникають факти, причини та наслідки. Чи згадуємо ми про Вітчизняну війну 1812 року і про те, що українці також воювали на стороні росіян?.. Чи варто? Бувають речі, які дуже складно розуміти. Можливо й той факт, що українці - різні (бо Україна - велика) потрібно осягати душею, а не умом...
Тому, власне, на Сході інше сприйняття України, ніж на Заході. Однак, переконаний, це аж ніяк не заважає людям бути українцями, бо "Я кращий українець, ніж ти, і люблю Україну сильніше!" перевіряється лише в бою, де ціна такого переконання часто смерть за Батьківщину за переконанням. Не дай Боже такого випробування! Історично на психологічному рівні ми сприймаємо таку перспективу як добровільний вибір мужніх людей, для яких захист своєї держави - захист своєї родини (дружини, дітей, батька, матері). Є й не мужні та такі, що шукатимуть шпаринку аби уникнути обов'язку (по совісті, перш за все).
Для нас, кролевчан, Україна - це, перш за все Кролевець і Кролевеччина! Любімо свій край та людей, які тут живуть, що означає - любімо Україну! Дякую за дискусійний обмін думками.
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2012 8:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Кролевець я люблю. Якщо не так - переконайте мене в іншому.

Під присиплянням я і маю на увазі ваші заклики, мовляв, "Для нас, кролевчан, Україна - це, перш за все Кролевець і Кролевеччина" (з ваших слів).

Так можна ходити по Кролевцю, блукати по Кролевцю, рити носом землю у пошуках корінців, а в небо, пак - ширше і не дивитися!
Не помічати ЩО твориться з УСІЄЮ Україною нині! Ось де присипляння! Особливо - молодого покоління!

Треба цікавитися історією усієї країни, де ми живемо! Вивчати її темні плями - ті, що замовчувалися десятиліттями при совєтах! Особливо боротьбу тих, хто боронячи рідне село від большевістських, польских, нацистських ворогів, наприклад, думав про УСЮ - ВІЛЬНУ, СОБОРНУ, НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ!

Так, "переймаючись" виключно Кролевцем, можна не помітити, як прийде якийсь біло-синій вусатий дядько та скаже - ви мої холопи віднині. Ваш гімн - "Господа офіцери". Маліцца - моєму богу, розбиваючи голови об ікони закладів підпорядкованих "вєлікаму русскаму міру"!

І не стане у нас - власної домівки, у Кролевці! Будемо робити те, що нам "падскажут"!

Тому й прошу, коли займаєтесь з дітьми (ви ж з ними працюєте), окрім Кролевця, його соціально-економічного життя, питань пошуку інвестицій тощо - не "присипляти", а мислити, все-таки, ширше - масштабами усієї рідної країни, її героїв, її історії, її перспектив.

Дякую зарані!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2012 1:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую! Ви підказуєте те, що є очевидним, проте - аж ніяк через заперечення, а скоріше - спільно - заради розвитку та позитиву (користі) для громади в цілому. Гасла на кшталт "Нові права та можливості для українців!" роблять нас виокремлиними по відношенню до інших національностей, які живуть в мирі та злагоді поруч, в цьому районі. Чи як це розуміти? Для нас, українців, - все! а для них - що? Чи вони не люди? Така риторика мене не цікавить, оскільки породжує ворожнечу, бо там, де є все - для одних, а для інших - зась! - завжди є місце для несправедливості та супротиву... Вашому розумінню - воля! Але вас - меншість і навряд чи колись ви одержите більшість. Сто відсотків! Бо всі люди - однакові перед Господом, саме тому - пріоритет Кролевець та Кролевччина!!!! Бо це торкається саме нас - 40 тисяч людей, які не діляться за національностями (тощо, маю на увазі - погялд на історичні події, явища), а об'єднані своєю батьківщиною: місцем, де вони живуть, де народились (як велика данина Божа). Всі - і молоді і старі. Втягувати населення в розбрат - примітивно. Особливо у ХХІ сторіччі (маючи досвід ХХ сторіччя). Я так думаю!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2012 2:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Щось з останнього вашого допису, пане Містере, я нічого не второпав.
Ви якось дивно відноситесь до поняття "українець". Хто ж він, по вашому - у меншості, такий? За якою ознакою його розрізнити? За розміром вуха? За мовою? За формою носа?

Українець - це, насамперед, патріот України, як це не гучно для вас, людини XXI століття - космополіта (не у лайливому значенні) звучить!Той, хто живе в Україні, поважає, любить свою країну. Говорить мовою, якою навчили батько та мати, шанує українську як єдину державну мову. З пошаною ставиться до історії народу і т.д.

Будь-ласка, не робіть з мухи слона та - дійсно - не зіштовхуйте лобами незіштовхуване!
І не мрійте про розбрат, якого ви так боїтеся! Його не буде. Буде тільки наближення до істини.

З ваших слів - Кролевець, Кролевеччина - наближення до Бога, данина Божа? Smile Хм. А хто в Алтинівці народився - пропащі душі?

Ще раз - ми ЗА рідне місто, тільки проти ваших закликів опускати голови ТІЛЬКИ у землю!
Ширше дивімось!
Україна - більша. Для УСІХ національностей!

P.S. Татари у Криму - більші патріоти України, ніж дехто, хто б'є себе в груди та називає щирим українцем. А потім, зраджує виборців, партію яка його "вела", продає свою думку на користь грошей, посад, привілеїв. Це - так, для роздумів. Без особистого. Космополітизм - як виправдання?..
Хм
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 07, 2012 7:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Космополітизм - ознака геніальності (Леонардо да Вінчі, наприклад). Щодо іншого - згоден, проте - більшість нашого народу (кролевчан) говорять суржиком. Згодні? Отож бо. Українська мова - мова освічених та культурних українців. Для того, щоб вільно нею спілкуватись потрібно: щоденно на ній говорити навіть на побутовому рівні. По-друге - читати книги класичної української літератури (як вищий рівень умови) або (в крайньому випадку - романи інші твори, які до душі). Я за те, що у нас - український народ - наш носій влади та права, закріпленого Конституцією, головна гарантія вічності держави України. А щоб всі знали українську мову на високому рівні без суржиків - це вже перфекціонізм, тобто - ідеальне уявлення... Навіть у Лукаша мова далека від класичної української, наповнена суржиком (навіть - суржиками різних місцевостей України) місцевим... Я за те, щоб всі були вільними говорити так, як можуть, прагнуть та бажають! Бо ми - українці Божою волею! А головне - люди!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyubka



З нами з: 09.12.18
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 09, 2018 1:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво було б почути продовження диспуту з сьогоднішніх реалій.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group