www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 18, 2024 3:23 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Золотые запонки

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 270

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 24, 2021 7:25 am    Тема повідомлення: Золотые запонки Відповісти цитуючи

Всем привет! У меня к вам один вопрос, может вам известно где в интернете можно купить золотые запонки. Цена меня полностью не волнует, для меня самое главное качество изделия, жду от вас предложений по данному товару.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 266

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 24, 2021 7:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я даже не знал что существуют золотые запонки, думал что из делают только из серебра. Мне кажется что их можно найти в ювелирном магазине, или в интернете, про качество можно узнать от покупателей, просто прочесть отзывы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 691
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 24, 2021 7:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне также не давно приходилось покупать новые запонки, заказывал их на олх, продавец выслал мне качественный, новый товар в день заказа. Посмотрите, там довольно много вариантов, правда я покупал изделие из серебра, но думаю золото так же найдете.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 923
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 24, 2021 7:32 am    Тема повідомлення: Re: Золотые запонки Відповісти цитуючи

Amur написав:
Всем привет! У меня к вам один вопрос, может вам известно где в интернете можно купить золотые запонки. Цена меня полностью не волнует, для меня самое главное качество изделия, жду от вас предложений по данному товару.

Недавно на фирме я занял высокую должность, пришлось купить новый костюм и золотые запонки https://kuz.ua/zaponki/ , заказывал которые в ювелирном интернет магазине Куз. Изделие качественное, по центру имеется вставка из черного циркония. Запонки сейчас продаются по скидке, сможете сэкономить большую сумму денег.
Все украшение в этом онлайн магазине апробированы государственной пробой, имеет прекрасный вид. Ассортимент не маленький, всегда приятно когда есть из чего выбрать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
InnaPetrona



З нами з: 25.11.20
Повідомлень: 81

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2021 2:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посмотрите в каталоге интернет магазина Minimal, тут каких только украшений нет, это очень хороший проверенный ювелирный магазин Украины https://minimal.com.ua/ . Мне нравится, что оформить заказ очень просто и доставка товара быстрая. Я на этом сайте сыну на юбилей заказывала браслет серебряный, вот такой, качество отличное
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
liza111



З нами з: 19.11.21
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 27, 2022 2:33 pm    Тема повідомлення: Кожаный браслет серебряной вставкой Відповісти цитуючи

Нещодавно замовляла золоті браслети собі та чоловіку, дуже сподобався онлайн магазин СЮФ, можу сміливо Вам його опрадити.

Доречі кожані браслети зі срібними вставками там тоже є! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group