www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:33 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Кофе по доступным ценам

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 361

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 30, 2019 7:08 pm    Тема повідомлення: Кофе по доступным ценам Відповісти цитуючи

Если вам необходимо приобрести кофе по доступной цене, могу порекомендовать https://coffeetrade.ua/ . Я здесь покупаю кофе в зёрнах Lavazza Crema Classica, для своих родителей!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Mazeralo



З нами з: 24.10.19
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 28, 2019 10:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На кофе лучше не экономить, я вообще сам по себе любитель кофе, пил как дорогой, так и дешевый кофе, разница очень ощутима.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Halei



З нами з: 31.10.19
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 31, 2019 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це опт чи роздріб?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Pavel33



З нами з: 31.01.20
Повідомлень: 59

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 16, 2020 11:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Mazeralo написав:
На кофе лучше не экономить, я вообще сам по себе любитель кофе, пил как дорогой, так и дешевый кофе, разница очень ощутима.

Чашка кофе Kaya Kopi Luwak wild раскрывается насыщенным ароматом с нотами шоколада, во вкусе - какао-бобы и карамель, без выраженной горчинки. Тело плотное, бархатистое. Послевкусие выражено травянистыми оттенками. По мере остывания начинает немного кислить.
Кофе Лювак - самый дорогой кофе в мире. Онлайн продажа Лювака производится по данной ссылке.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: четвер березня 26, 2020 3:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоже посмотрю, спасибо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
gringo



З нами з: 07.04.20
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 07, 2020 4:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Отличное предложение и по цене и качеству. Мне понравилось.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
МАКСИМ355



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: середа квітня 22, 2020 11:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в АТБ покупаю нормальная.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
диана922



З нами з: 29.01.22
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 31, 2022 10:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

к кофе отлично подойдут сливки https://petrovka-horeca.com.ua/g98404158-slivki чтобы был приятный и нежный вкус, я беру сухие так удобно и выгодно выходит. сбитые тоже покупаю, чтобы были в наличии, для украшения кофе хорошо подходят. очень забочусь чтобы моим клиентам все нравилось, поэтому выбираю только лучшее у лучших.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
диана922



З нами з: 29.01.22
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: неділя липня 23, 2023 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Молота кава - це моя недавня знахідка, і я в захваті! Я завжди купувала готові суміші в зернах, але після того, як спробувала свіжозмелену каву, я вирішила перейти на мелену каву. купую тут https://newtea.ua/uk/kofe/pomol-zerna раджу. По-перше, мелена кава набагато зручніше використовувати. Мені не потрібно дбати про помеленість зерен або мати кавомолку. Просто відкриваю упаковку та заварюю каву, і це займає набагато менше часу.Крім того, я можу вибирати різні ступені помелу в залежності від способу приготування кави. Це дозволяє мені експериментувати з різними методами заварювання та отримувати різні нюанси смаку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
GalinkaDyak



З нами з: 08.12.23
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 08, 2023 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обожнюю каву Lavazza. Це не лише напій, а справжній обряд та бездонне джерело вітаміну енергії. Повне відчуття смаку та аромату кави - це мистецтво, яке дарує справжню насолоду. На https://dungeon.com.ua/novini-partneriv/kava-sekreti-pravilnogo-zavaryuvannya-ta-korist-zeren/ розкривається всесвіт справжньої кавової майстерності, тут ви зможете вивчити секрети приготування кави Lavazza та відкрити, чому купівля кави в зернах - це вищий рівень задоволення. Дозвольте собі насолоджуватися унікальними відкриттями у світі вишуканих кавових зерен.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group