www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:37 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Новий нічний танцювальний клуб у Кролевці
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Як ви ставитеся до створення Night Club у Кролевці?
Позитивно
95%
 95%  [ 19 ]
Негативно
0%
 0%  [ 0 ]
Мені до лампочки, я "домосєд"
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 20

Автор Повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:47 am    Тема повідомлення: Новий нічний танцювальний клуб у Кролевці Відповісти цитуючи

:!: :idea: Є у мене ідея про створення нового закладу у Кролевці, де б мона було подригатися усю ніч під танцювальну музику київського типу. Не кафешку і не бар, а саме платний ТАНЦПОЛ. Хочу почути ваші думки з цього приводу. Приміщення, умови роботи - усе що спаде на думку. ПИШІТЬ! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я це все вже обмірковував давно, але ідея вона в мене і залишилась ідеєю.
Були б гроші, то без питань відкрив би, а так .....
Якщо ти в змозі створити за власний кошт, то я тобі в цьому посприяю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 4:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Народе!
Проаналізуйте, хто ходить у нічні клуби в Києві?
Подумали?
Правильно!
Студенти, студентки - щоб розважитися. Ті, хто далеко від дому.
У нас, в Кролевці, таких багато?
Гадаєте, підлітки будуть ходити? Один раз сходить, тоді батько чи мати ломакою між плечей!
Ті, хто повернувся після навчання, сімейні в основній масі.
Нічний клуб їм нідочого!

У нас ще немає культури відвідування таких закладів (на кшалт західних клубів). Там в нічні ходять до- і після 50 також. Гицають (танцюють), п"ють коктейлі.

У нас же нічники розраховані на молодь в основному.
Гадаю, що реалізувати цю ідею, наповнити контентом (відвідувачами) буде складнувато.

От чого немає у нас, так бару/кафешки з нормальною музикою: джазом, наприклад. Куди можна прийти було б з дівчиною і спокійно посидіти, та послухати гарну музику.

Трохи ще живемо по провінційному, дуже просто.

Це мої ідеї. У вас вони можуть бути іншими, шановні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2007 8:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимире, ось тут я з вами не згоден...... приклад наша "глубоко уважаемая" "Сказка", тю та там народу дихати навіть нічим, а ви кажете людей не буде, не заперечую варіант такий може 50/50, але все таки, краще прийти в місце за яке заплатив, і посидіти нормально можна буде, чи краще бути одним із "шпрот"!! :?: :!:
Все набагато цивільніше буде... я так вважаю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер липня 12, 2007 10:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я оце днями народ різного віку питав про мою таку ідею... Усі, начебто, за. Та я думаю, а що як для початку зробити шось на кшталт "Про Року"? Тікі танцювальне і частіше. Аж руки сверблять цим зайнятися! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 11:49 am    Тема повідомлення: Re: Новий нічний танцювальний клуб у Кролевці Відповісти цитуючи

muckahel написав:
:!: :idea: Є у мене ідея про створення нового закладу у Кролевці, де б мона було подригатися усю ніч під танцювальну музику київського типу. Не кафешку і не бар, а саме платний ТАНЦПОЛ. Хочу почути ваші думки з цього приводу. Приміщення, умови роботи - усе що спаде на думку. ПИШІТЬ! Laughing

Думаю, що місто ще не готове до такого закладу. Ні в фінансовому, ні в морально-психологічному сенсі. Особисто мене дратують забігайлівки. Часом думаю, що краще їх би не було. Сама ідея гарна. Рівень культури не може бути високим чи низьким. Він або є або його нема. Кролевець акультурне місто. На жаль. І те, що ми в ньому живемо не означає, що ми цього хочемо. Обставини змушують. Звідси намагання привнести на вулиці калорит заможності, продвинутості, сучасності. Кому це потрібно? Будинок публічний, можливо, стане більш актуалізованим проявом прагнення. Десь за обїзною дорогою. На жаль, законодавчо не врегульовано. Місто планували радянські архітектори ще в 1969 році. Мали бути цілі каскади 9 поверхових будинків, соціально-культурна сфера з 4 стадіонами, пішохідний бульвар Шевченка... Те, що маємо - прояв реальності такою, якою її створила радянська система. Я не вважаю, що вийшло погано. Але де місце "Нічному клубу"? Фінаннси. Мабуть не помилюся, що тут необхідні мільйони. Гривень, євро, доларів. Яка різниця? Комірчина тут лише роздратує. Центробіжний капітал змінює вектори руху. Рано чи пізно гроші з Києва підуть у провінцію. Хтось їх зустріне першим, хтось згодом... Це - незупинний процес, яким керують люди, ідеї, БОГ. Я не люблю місто за те, що в ньому багато сміття на вулицях, за те, що воно не схоже на Монте-Карло, в якому також трохи більше 20 000 мешканців. Але я дуже люблю Кролевець за те, що він дав мені життя, перспективу і, безумовно, місто має перспективу! З нічним клубом, чи без, з супермаркетами, чи без. Місто любить своїх жителів. Без них воно стане Чорнобилем. Зворотність почуття.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 1:34 pm    Тема повідомлення: Re: Новий нічний танцювальний клуб у Кролевці Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
... Без них воно стане Чорнобилем. Зворотність почуття.

Я бы поправил Припятью, а то в Чернобыли живет народ и там есть развлечения, правда Школ нету и театров, но клуб, тренажерные залы и подобные заведения есть. Ездил 19 августа на экскурсию в Чернобыль, ЧАЭС и Припять. Очень познавательная поездка.
www.paranoid.com.ua/...

фото - http://www.paranoid.com.ua/gallery/index.php?cat=17
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 5:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я за нічний клуб. Але відвідувати зможу раз в місяць коли приїзджаю до батьків.

Підняти підняти відвідування можна елементарною живою музикою(Джаз, Блюз, арт-рок, та багато інших напрямків). Тоді більше населення зможе знайти себе там. І як наслідок можливо підніметься культурний рівень. Але шановні не забувайте про конкуренцію.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 15, 2007 9:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сер, а де гроші брати на його утримання, тобто клубу...
Я так, не думаю.... як виплачувати за світло, коротше ітд.....?
але ж треба........!! Більше ніж за 5 грн "Люд" не згодиться платити за вхід, а ддж мона взяти.. так як казав.... знайдеш в будь якому випадку..... тим більше, що за 100у.о. є дуже багато знайомих, навіть серед моїх друзів..... це я вам можу гарантувати?
Щось хотів прописати, забув.......Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 04, 2007 2:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Делать такое завидение обязательно надо!Я готова платить за вход хоть 15-20 грн. Лишь бы нормально отдыхать
Я уверенна что люди будут туда ходить!Так как я многие думают.
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

та полюбому надо клуб в городе!!!
эта "Сказка" уже в печенках сидит!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на счет места - старое помещение, где раньше был мебельный магазин, возле арки.
там намальный ремонтик сделать- и от те клуб!!
нада спонсора файного найти, которому эта проблема тоже близка!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: середа січня 09, 2008 1:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Круто бы было еслиб в клубе была VIP-зона и face-контроль,тогда бы там не было всяких неприятных типов
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 09, 2008 5:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

to klimat Ідея не погана, але ти знаєш скільки коштує це приміщення, потім треба як ти вже казав ремонт, але є такі дискотекі в Києві, де роблять класні ремонти, обдирають штукотурку, залишається гола цегла, це сваого роду декор, на цьому можна економити, потім треба бармена, кухарів, DG, а в Кролевці це майже не реально, якщо ми хочимо зробити, щось на зразок сучасної дискотекі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: неділя січня 13, 2008 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
на счет места - старое помещение, где раньше был мебельный магазин, возле арки.
там намальный ремонтик сделать- и от те клуб!!
нада спонсора файного найти, которому эта проблема тоже близка!!!!

В помещении, где раньше был мебельный магазин - когда-то был старый кинотеатр. Там помещение просто огромное, и идельного места такого как это, для создания ночного клуба просто не найти! Надо пользоваться этим шансом, пока его не переделали в очередной магазин. Сколько их уже развелось.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group