www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 6:16 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Де відпочити нормально, питають люди...
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 14, 2006 8:18 pm    Тема повідомлення: Де відпочити нормально, питають люди... Відповісти цитуючи

Де відпочити нормально, питають люди, які приїхали в Кролевць у відпустку, чи до родичів.

Немає клубів для людей старших за школярів. І т.д, і т.п.

Увага! Для кролевецьких підприємців, приєднуйтесь, рекламуйте ваші послуги. Можемо розмістити інформацію, фото тощо на головному сайті www.krolevets.com

З пропозиціями, звертатись за e-mail адресою, що розміщена на вказаному сайті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 20, 2006 1:22 pm    Тема повідомлення: солнце, воздух и вода Відповісти цитуючи

Тим, хто відпочиває тільки в "клубах", Кролевець може не сподобатися, це не Лас-Вегас.
Але якщо треба від клубів відпочити - то це те, що потрібно.
IMHO, кролевецькі козирі в плані відпочинку - це свіже повітря, ліси, річки, ставки і таке інше.
Раніше, (років 15 назад) Wink було 2 популярних варіанта такого відпочинку: "культурний" - база відпочинку на Десні і "дикий" - вся решта.
Яке зараз становище, мені, на жаль зовсім не відомо.
Напишіть, дорогі кролевчани, куди можна виїхать "на природу" з наметом чи ще як, днів на 2-3, щоб тільки "солнце, воздух и вода".
ах, лето........ Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 21, 2006 1:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доведеться відпочивати десь в палатках, але це також не погано...
"Десну" вже давно всю розкупили..... та Ви мабуть і самі в курсі.
А ось Вам і привід навідатись до бабусь Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 24, 2006 8:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так, все йде до того, щоб зовсім по-дикому.
Якщо вдасться кудись виїхати, і маршрут виявиться цікавим, постараюсь розповісти. Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа липня 26, 2006 6:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Andy написав:
так, все йде до того, щоб зовсім по-дикому.
Якщо вдасться кудись виїхати, і маршрут виявиться цікавим, постараюсь розповісти. Cool

Будемо вдячні!!
А я ось зібрався на море перед фестом, але теж хочу кудись ближче до своїх....
2Andy Не забудь написати)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 8:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мабуть все-таки забув))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 1:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

та не забув я! вибачте за затримку, забігався.
Виїхати мені таки вдалося! урааа!
Жив тижня два у матері на хуторі біля Мутина, досліджував ліси та ставки по хуторських околицях, також побував у Глинській пустині - це монастир такий за Глуховом.
Маршрут для широкого загалу, мабудь, не дуже цікавий, хіба що для екстремальних фанатів невимовної краси нашого поліського краю.
Вдалося зробити декілька фот, міг би викласти для огляду, тільки підкажіть, хто знає, як це зробити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 01, 2006 11:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Andy написав:

Вдалося зробити декілька фот, міг би викласти для огляду, тільки підкажіть, хто знає, як це зробити.

Просто так на форум загрузити не вдасться, якщо вони не є вже де-небудь в і-неті.
Якщо хочеш, надішли мені, на імейл адміністратора. Я їх розміщу на сервері і на форумі відповідно.
Тільки пообрізай їх до максимум 800 px по ширшій стороні. 72 dpi - роздільна здатність. jpeg.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 8:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:

Просто так на форум загрузити не вдасться

Sad можливо, це можна було б поправити? хоча б з обмеженнями якими
Volodymyr написав:

надішли мені, на імейл адміністратора. Я їх розміщу

буду дуже вдячним, думаю впораюсь на тижні. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
На жаль, напряму грузити фотки на форумі неможливо. Це - не моя вина. Скоро, але не відомо як скоро, з’явиться нова версія форуму, де буде така, та багато інших можливостей. Але, це може бути й через рік.
Якщо є бажання, ми можемо різмістити твої фотки, за умови відповідної якості, на основному сайті в рубриці "Фотографії відвідувачів сайту".

Повторюсь: 800 пікс. по широкій стороні. 72 dpi. JPEG. Копірайт зразу не ставити, а повідомити прізвище, ім’я та про бажаність цього копірайту. Надсилати на і-мейл адміна, себто мене.

Фотки, красивого Кролевця, як попросив ixol, на сайті потрібні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 7:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Якщо хочеш, надішли мені, на імейл адміністратора. Я їх розміщу на сервері і на форумі!!!!!!!!!!!!!!!!! відповідно.

я вже не в"и"рю(
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 09, 2006 8:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ти що, так не можна!
Primer55 написав:
я вже не в"и"рю(


все під контролем і в творчому процесі! "надейся и жди"! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 16, 2006 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Задяки шановному Volodymyr -у перші понівечені JPEG-ом фоти з літньої подорожі з"явилися тут:
http://www.krolevets.com/photos/visitors/andriy/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 5:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на счет нормального отдыха в нашем любимом городе, то ваще нет ничего
ХОРОШЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
обидно, да????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 8:25 pm    Тема повідомлення: Все починаєсться з мови Відповісти цитуючи

Як усе просто: якщо рідна мова тхне, то місто й навколишня природа тим більше.
Жалко мені вас, Клімате. І чого вам сидіти в Кролевці з таким настроєм?
Вся проблема в голові. Людина своїми думками й злістю псує своє життя.
Як на мене, є може місця й красивіші, більш екзотичні, але такої лагідної природи й ландшафту нема ніде, як у нашому кутку Сумської області. Два роки тому був на Оверковому. Й досі відчуваю неповторний запах і теплінь болота о південній порі. Після того спеціяльно бував на інших болотах, та нічого подібного не відчував.
Що значить рідна земля!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group