www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 4:01 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Де відпочити нормально, питають люди...
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 8:50 pm    Тема повідомлення: Запитання до Енді- Андрія про Глинську пустиню Відповісти цитуючи

В одному з дописів ви згадуєте про Глинську пустиню. Чи цей манастир під Глуховом є діючим? Якій укр. церкві він належить? Чи це жіноча чи чоловіча обитель? Чи надають вони місця для нічлігу?
Перепрошую за кількість запитань, але "хачу всьо знать".
Також дякую за світлинии вашої подорожі у фотогалереї.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Згоден, природа - супер!!!
але молоды нема де выдпочивати!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 11:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а ти марко і свята також на болотах відмічаеш? і з дівчиною по болотах відпочиваш? а взимку на ковзанах? ))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 04, 2008 6:04 pm    Тема повідомлення: Бували скрізь: і на болоті, й у лісі й на річці Відповісти цитуючи

Клімате,
Домовмося згідно з давньою українською традицією не тикати один одному, якщо особисто ми не знайомі.

Так от, відпочивали ми не тільки на болотах, а й у лісі. Ми користувалися всіма вигодами, що надавала нам кролевецька природа.

Улітку ватага з восьми-десяти хлопців і дівчат сідала на велосипеди й їхала по навколишніх лісах та селах. Їхали ж не мовчки, а спілкувалися, сміялися, жартували, підсвідомо радіючи своїй молодості й красоті. А ввечері не треба було ніяких танців та клубів, доїхати б додому та впасти від утоми. Не мали ми автів, та й не було в них потреби для дозвілля.

Узимку від самої хвіртки ставали на лижі (які були, не фірмові), та й їхали на поле та ліс. Компанія знову ж була змішана, хлопці та дівчата. Повірте, було зовсім не сумно.

Так що ваше дозвілля залежить від вас. Світ не зійшовся на кафешках та клубах із сумнівною музикою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: субота січня 05, 2008 12:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний, коли ці часи були? я не буду з ВАМИ сперечатися - на природі ми теж вміємо відпочивати (повірте вже мені, не одне літо на Сейму були), але самою природою не обійдешся, бо зараз вже не ті часи настали.
Для різноманіття потрібно і ще що небуть (хоча б) !!!! Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

klimat написав:
на счет нормального отдыха в нашем любимом городе, то ваще нет ничего
ХОРОШЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
обидно, да????


Твої пропозиції?...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:26 pm    Тема повідомлення: Re: Бували скрізь: і на болоті, й у лісі й на річці Відповісти цитуючи

марко написав:
Клімате,
А ввечері не треба було ніяких танців та клубів, доїхати б додому та впасти від утоми. Не мали ми автів, та й не було в них потреби для дозвілля. ...


Ото "гарно" було. Всіх бурундуків, мабуть, в обличчя знали, з усіма білками національні проблеми обговорювали. А ми ото б'ємося, як та мушка і не знаємо, що найкращий відпочинок - гепнути втомленою моською об подушку. Повикидати усі посвідчення водійські, покупляти велосипеди китайські, понабирати дівчат повну пазуху, а по дорозі "ржати" так, щоб аж ящірки тікали! От гарно, от відпочинок, уся молодь плаче за таким! Laughing Laughing Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 11:50 am    Тема повідомлення: Re: Запитання до Енді- Андрія про Глинську пустиню Відповісти цитуючи

марко написав:
В одному з дописів ви згадуєте про Глинську пустиню. Чи цей манастир під Глуховом є діючим? Якій укр. церкві він належить? Чи це жіноча чи чоловіча обитель? Чи надають вони місця для нічлігу?

Глинська пустинь - діючий чоловічий монастир, належить до Московського Патріархату. Щодо ночівлі - не знаю.
muckahel, зараз ви мені нагадали бабусь, які сидять біля мого під'їзду і судять молодь: "І що вони на себе понатягували, що за музику вони слухають..." Просто знак інший, а так на одній осі. Very Happy Кожному - своє. І відпочинок на природі анітрохи не гірший від відпочинку в клубі.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 1:20 pm    Тема повідомлення: Re: Бували скрізь: і на болоті, й у лісі й на річці Відповісти цитуючи

muckahel написав:


Ото "гарно" було. Всіх бурундуків, мабуть, в обличчя знали, з усіма білками національні проблеми обговорювали. А ми ото б'ємося, як та мушка і не знаємо, що найкращий відпочинок - гепнути втомленою моською об подушку. Повикидати усі посвідчення водійські, покупляти велосипеди китайські, понабирати дівчат повну пазуху, а по дорозі "ржати" так, щоб аж ящірки тікали! От гарно, от відпочинок, уся молодь плаче за таким! Laughing Laughing Laughing


Не згоден, Мукачеле з твоєю позицією.

Відпочити можна і на природі. І на велосипеді. Знаю молодь, яка не проти погайсати по лісам, подихати свіжим повітрям, відкрити для себе незнайомі куточки природи. Це називається - активний відпочинок.

Уяви, вдень (влітку) поганяв на лисапеті Smile, скупнувся у ставочку, а увечері діджей собі, досхочу та гоцай до стелі!

Аби на здоров'я!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 3:10 pm    Тема повідомлення: Re: Бували скрізь: і на болоті, й у лісі й на річці Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:

Не згоден, Мукачеле з твоєю позицією.

Відпочити можна і на природі. І на велосипеді. Знаю молодь, яка не проти погайсати по лісам, подихати свіжим повітрям, відкрити для себе незнайомі куточки природи. Це називається - активний відпочинок.

Уяви, вдень (влітку) поганяв на лисапеті Smile, скупнувся у ставочку, а увечері діджей собі, досхочу та гоцай до стелі!

Аби на здоров'я!


Контра - я не казав, що це погано чи нецікаво: із саркастичним відступом намагаюся показати, що ВСІ види відпочинку можна і ТРЕБА чергувати один з одним. Я сам любитель природи і з велосипеда влітку не злізаю, але нікому не вказую, що так, як відпочиваю я - найкраще. Це стосується пана марко. Мені неприємо читати, що хтось ганьбить молодь і сучасні стилі відпочинку виразами типу "а от колись було..." Так, було. Але вже загуло! Треба брати найкраще з минулого і йти У МАЙБУТНЄ! Я навіть нову тему створив, щоб писали хто як любить відпочивати. Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 3:13 pm    Тема повідомлення: Re: Запитання до Енді- Андрія про Глинську пустиню Відповісти цитуючи

Людмила написав:

muckahel, зараз ви мені нагадали бабусь, які сидять біля мого під'їзду і судять молодь: "І що вони на себе понатягували, що за музику вони слухають..." Просто знак інший, а так на одній осі. Very Happy Кожному - своє. І відпочинок на природі анітрохи не гірший від відпочинку в клубі.


Прочитайте будь-ласка мій пост Володимирові (трохи вище). Я там пояснив, чому так написав. :idea:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
JuS



З нами з: 12.01.08
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 6:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нам не то что клуб не светит, у нас даже заведения пристойного нету, где можно посидеть, отдохнуь, выпить в конце-концов!!!одни, гендели, в которых только быки бухают и звучит владимирский централ,..
_________________
Не говори что мне делать и я не скажу куда тебе идти!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 8:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Попередження Юсу:

на цьому форумі лайка не присутня. Будь-ласка, поважайте форумчан.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JuS



З нами з: 12.01.08
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 9:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 Вова
че-то я не пойму, это что форум свидетелей Еговы или дома пристарелых??????
это молодежный форум и без матов никак!!!!!!!!!!!!
но если шановному модеру доставляет удовольствие редактировать фсе посты--удачи!!
_________________
Не говори что мне делать и я не скажу куда тебе идти!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя січня 13, 2008 1:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

JuS написав:
2 Вова
это молодежный форум и без матов никак!!!!!!!!!!!!

*
Якщо молодь асоціює себе з матами, я просто мовчу. Зкидаю шляпу перед вашою щирістю, Джусе!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group