www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 1:44 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Палички чи великі соми на кар’єрах?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 31, 2007 12:03 pm    Тема повідомлення: Палички чи великі соми на кар’єрах? Відповісти цитуючи

*
Помітили, що кар’єри опустіли?

1) Говорять, що там великі соми, які лоскочуть людей. Говорять, що навіть, когось там вже в лікарні перебинтовували.

Вердикт: маю великі сумніви, що соми нападають на людей. Будь-ласка, хто знається, просвітіть з цього приводу.

2) Говорять, що там якісь палички/бацили/мікроби, чи інша яка зараза. Говорять, що санстанція заборонила, чи пак, не рекомендує купання.

Вердикт: можливо. Будь-ласка, причетні до такого висновку спеціалісти - підтвердіть.

Але.
Чи не в іншому справа?
Чув, що страшилки про бацил не через самих бацил, а для того, щоб люди там не купалися у великих кількостях, як було на початку літа.
Навіщо так?
Чутка: пісок для будівництва траси Київ-Москва брати збиралися саме з кар’єрів. У великих кількостях. Люди ж, що загорали там, немов тюлені - один на одному, заважали б транспорту.
От і качка про бацил, сомів-людожерів та таке інше.

Причетні, спростуйте, або підтвердіть.

P.S. Люди знову потихеньку починають купатися на кар’єрах. Місцина чудова, пожвавленої траси, на відміну від Козина, немає, вдоволь простору - улюблене місце для тих Кролевчан, у кого немає часу з’їздити на Сейм, чи Десну.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 31, 2007 1:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знайомі працюють в санепідемстанції, тому подібну інформацію я отримую з перших рук. Відразу після перевірки мені зателефонували і сказали: купайтесь на здоров'я. Більш того, медики кажуть, що немає такого поняття: ТРУПНА ПАЛИЧКА, саме нею лякають кролевчан. Є трупна отрута, але її, на щастя, там не виявлено. Соми інколи нападають на людей, але не думаю, що в наших кар'єрах вони можуть вирости до таких розмірів.
А ще була чутка про кладовище на дні кар'єру. Ви уявляєте, скільки б міліції було на березі наступного дня, якби це було правдою? Так що, купайтесь на здоров'я.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Rain



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: середа січня 02, 2008 2:10 am    Тема повідомлення: Забруднення кар’єру. Відповісти цитуючи

Sad

Змінено: Rain (понеділок листопада 19, 2012 4:07 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 13, 2008 11:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про сомів говорили вже декілька років назад, із карєру витянутий сом 28 кг, це те що я знаю, щоб напасти на людину малуватий, але на птичку вже може напасти, поповду мусора ми не перевоспитаємося кожен може сказати я там не мусорю, скоро буде тепло і навіть вночі годин до 4 кругом карєру гарний потік машин.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: неділя липня 18, 2010 4:57 pm    Тема повідомлення: Чудовий приклад маніпулювання свідомістю з корисливих міркув Відповісти цитуючи

ань.
Володимир це добре помітив.
Цитата:
Чув, що страшилки про бацил не через самих бацил, а для того, щоб люди там не купалися у великих кількостях, як було на початку літа.
Навіщо так?
Чутка: пісок для будівництва траси Київ-Москва брати збиралися саме з кар’єрів. У великих кількостях. Люди ж, що загорали там, немов тюлені - один на одному, заважали б транспорту.
От і качка про бацил, сомів-людожерів та таке інше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: неділя липня 18, 2010 5:06 pm    Тема повідомлення: Загроза - у втраті поваги до себе Відповісти цитуючи

Добродій Дощ пише:
".... реальна загроза - сміття на берегах кар’єру. ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ! Я там часто буваю і бачу що там відбувається осіню після сезону купання, скажу чесно: картина не з найкращих"

Це вдома ми такі. А от у Португалії після зібрань українських заробітчан площі міст аж блищать. Португальські мерії заощаджують чимало на прибиранні, бо українці те роблять задарма.

От тільки чому ми не можемо бути ЛЮДЬМИ вдома?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Doktor



З нами з: 07.02.11
Повідомлень: 4
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 07, 2011 11:19 pm    Тема повідомлення: Великі соми. Відповісти цитуючи

Найбільший сом якого там зловили (на власні очі бачив) близько 40кг. Особисто сам зловив двох маленьких- грамів по 500 , що свідчить про постійний ріст популяції і наявність кормової бази . Стосовно мікроорганізмів на водоймі то тут пряма пропорційність між температурою навколишнього середовища та характеристикою водойми(глибина, об,єм води, наявність поверхневих горизонтів води).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2011 3:49 pm    Тема повідомлення: Re: Загроза - у втраті поваги до себе Відповісти цитуючи

Цитата:
".... реальна загроза - сміття на берегах кар’єру. ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ! Я там часто буваю і бачу що там відбувається осіню після сезону купання, скажу чесно: картина не з найкращих"


До речі, наприклад на ставку в мікрорайоні "Козин" побудовані спеціальні дерев`яні ящики для сміття. Частенько в літку заглядував до ставу і жодного разу не бачив ніякого сміття на березі та околицях. Люди дивлячись, що існують сміттєзвалища свідомо відносять відходи до ящиків.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: субота лютого 19, 2011 9:05 pm    Тема повідомлення: Ніколи не було в нас такого мікрорайону Відповісти цитуючи

А був просто Козин, й ходили ми дітьми купатися на козинський став, й гуляли на Козині з козинськими дівчатами. Навіщо все ускладнювати? Будьмо простішими. Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group