www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 2:42 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Чи є інтернаціоналісти нашими доброзичливцями?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 07, 2007 3:27 pm    Тема повідомлення: Чи є інтернаціоналісти нашими доброзичливцями? Відповісти цитуючи

Володимире,
Я не тільки попередньо переглянув своє зникле повідомлення, а й перечитав його на сайті, що зазвичай роблю з усіма своїми дописами.
Так що впевніться, що є лише одна відмикачка від вашого сайту.

У відповідь деяким інтернаціоналістам.

Я не сію ворожнечі, а намагаюся знайти відповіді на запитання, чому українська нація опинилася в такому жалюгідному становищі, коли інші рухаються вперед. Знайти відповіді не завжди виходить, але деякі просто шокують, бо розбивають вщент стереотипи, вбиті в нашу голову ворогами, що хочуть, щоб українець і надалі залишався тягловою силою, на якій можна заробити грошей. Якщо ці відповіді неприємні для жидів чи москалів, чи американців та німців, то то- їхня справа, правда важливіша.

Інтернаціоналісти пишуть тут московською мовою й у грубій манері, плюючи мені й усім нам в обличчя. Саме вони провокують національну ворожнечу, зневажаючи нашу рідну мову. Ми не можемо на це просто дивитися, бути толерантними до тих, хто плює нам в душу. Ми маємо повне право не любити таких зайд чи своїх перевертнів. Мені не соромно бути українцем, і хай не чекають, що я буду спілкуватися з ними на моїй землі не нашою мовою. Тут наш дім, тут наша правда, а не жидівсько-кгб-істська.

Люди, що пишуть подібне про найкращих лицарів нашої нації, ні за яких обставин не можуть бути нашими друзями, читайте:

С Богом, орлы, казаки, гетманы, вертухаи!
Только когда придет и вам помирать, бугаи,
будете вы хрипеть, царапая край матраса,
строчки из Александра, а не брехню Тараса
.

Иосиф Бродский. 1992.

Саме такі "вєлікіє поети" найбільше задовольняють смаки товаріщєй інтернаціоналістов. Саме такі смаки непомильно вказують на наших "доброзичливців".

А щодо конкретного представника цього племени, то відчуваєте, яким диявольсько-тюремно-блотняцьким духом наповнене псевдо ДЮХА?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 10, 2007 9:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Є такий анекдот. Приїжджає до Путіна з офіційним візитом Аріель Шарон (давненько діло було). Ну, підписали вони все, що треба, домовились чи ні, треба їхати додому. І ось вже на літовищі Путін відводить Шарона в бік і, понизивши голос, питає: "Скажіть будь ласка, а коли у вас в країні не все гаразд, хто у вас винний?". Це не менталітет якоїсь нації, це є в кожній людині - шукати крайнього. В багатьох країнах в бідах винуватили євреїв, тому що своєї держави у них не було, заступитися нема кому. Вони дві тисячі років виживали майже у воєнний умовах і що найголовніше - вижили, зберегли мову і культуру, і нам є чому повчитися у них. Приклад з Бродським невдалий, тому що він, незважаючи на Нобелівську премію був, м'яко кажучи, непорядною людиною, і я знаю масу євреїв, які з ним ворогували. Так що це - не показник. Якщо людина ображає вас чи то своєю поведінкою, чи то мовою - не спілкуйтесь з нею, як це роблю я. Тільки мені чомусь здається, що моя сусідка Ольга Борисівна не винна в проблемах нашої держави і, пропрацювавши все життя на нашу державу вона потерпає від проблем так само, як і мільйони українців. Про народ судять не по найгірших його представниках, а по найкращих. Особисто я пишаюсь, що Шолом-Алейхем жив і творив в Україні. А чим більше ми будемо сидіти і скиглити, тим більше буде у нас проблем.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group