www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:46 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перша школа гонить брак, а П"ята працює проти дітей
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 16, 2007 10:45 pm    Тема повідомлення: Перша школа гонить брак, а П"ята працює проти дітей Відповісти цитуючи

Оце переглянув спілкування випускників Першої школи на цьому форумі. І подумав, ну й брак же гонять директор та вчителі цієї школи, якщо за одинадцять років не зуміли навчити дітей, що непатріотично й ненормально українцям спілкуватися між собою чужинською мовою!

Якби моя воля, то я б за кожен такий допис не нашою мовою знімав би по десять відсотків від місячної платні директора й вчителів, щоб вони змушені були піти з роботи, а замість них набрав би інших педагогів, що розуміються на тому, для якої держави вони працюють.

А в П”ятій школі навпаки, за кожен допис укр. мовою на форумі й новий український клас - 10 відсотків надбавки, щоб за два місяці зникла руская школа- незрозуміле явище у Кролевці. Якщо учнів готують до життя та навчання в Росії- то логічно було би, щоб за підготовку таких кадрів вона б і платила , а не кролевецький бюджет. Шкода за дітей, бо ця школа випускає молодь, абсолютно глуху до духу нашої землі, та так само й російської, по суті справи - пускає в життя моральних безнаціональних калік.

У зв"язку з цим, чи хтось скаже, коли П"яту буде переведено на українське викладання, скільки українських класів є в П”ятій школі, чи вже їх корова язиком злизала, і тепер українофоби потирають руки від задоволення?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 1:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тема заезженная
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 20, 2007 1:39 pm    Тема повідомлення: Re: Перша школа гонить брак, а П"ята працює проти дітей Відповісти цитуючи

Цитата:
А в П”ятій школі навпаки, за кожен допис укр. мовою на форумі й новий український клас - 10 відсотків надбавки, щоб за два місяці зникла руская школа- незрозуміле явище у Кролевці. Якщо учнів готують до життя та навчання в Росії- то логічно було би, щоб за підготовку таких кадрів вона б і платила , а не кролевецький бюджет. Шкода за дітей, бо ця школа випускає молодь, абсолютно глуху до духу нашої землі, та так само й російської, по суті справи - пускає в життя моральних безнаціональних калік


У Вас нет права называть этих людей "моральными безнациональными калеками", хто Вы после этого для Украины. Я считаю, что не все выпускники этой школы безразличные к той земле, которая стала их Родиной.
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота вересня 22, 2007 5:53 am    Тема повідомлення: Чекаю відповіді Відповісти цитуючи

Аго-о-ов!
Чи є тут громадянство, що могло би відповісти на має запитання щодо П"ятої школи? Чи скоро вона вже стане українською? Скільки є вже українських класів? Хто там за директора? Директор- українізатор чи русифікатор?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Aeroshock



З нами з: 14.02.07
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: субота вересня 22, 2007 10:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фееричный идиот))))

Вам сколько лет, можно узнать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 8:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Aeroshock написав:
Фееричный идиот))))

Вам сколько лет, можно узнать?


Навіть якщо ви не погоджуєтеся з людиною, це не підстава виголошувати подібні діагнози. Це не найкраще характеризує вас і красномовно говорить про ваше виховання.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Aeroshock



З нами з: 14.02.07
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Aeroshock написав:
Фееричный идиот))))

Вам сколько лет, можно узнать?


Навіть якщо ви не погоджуєтеся з людиною, це не підстава виголошувати подібні діагнози. Це не найкраще характеризує вас і красномовно говорить про ваше виховання.


Автор в своем посте выразил свою точку зрения по поводу наличия в Кролевце школы №5
Я в своем ответе выразил свою точку зрения по поводу его умственных способностей

Это не диагноз - я не врач, и не психолог
В рценке моего воспитания и ваших характеристиках я не нуждаюсь, спасибо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 10:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Aeroshock написав:
Фееричный идиот))))

Вам сколько лет, можно узнать?


http://www.krolevets.com/forum/profile.php?mode=register
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Aeroshock



З нами з: 14.02.07
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 11:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Aeroshock написав:

Вам сколько лет, можно узнать?


http://www.krolevets.com/forum/profile.php?mode=register


Уважаемая Людмила!
Вы пункты 3 и 4 читали??
Автор поста их не нарушил, как вы считате?

"Адміністрація форуму не несе жодної відповідальності за зміст повідомлень.
Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор."

Я за свои слова отвечаю кстати
А почему за Марко отвечаете вы - не совсем понятно

По теме поста - выскажитесь плиз, а учить меня себя вести - не нужно
Для этого модератор здесь есть
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 3:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По суті. Керівники навчальних закладів, які не приділяють уваги вивченню державної мови, роблять ведмежу послугу сврїм учням. Я особисто знаю дівчину, яка вчилася в одній з Донецьких шкіл вже в часи Незалежності, але українську мову там вивчали "за бажанням". І що? Вступити в ВНЗ вона змогла лише не контрактній основі, тому що не те що написати твір - вона не може написати диктант. І зараз є великі сумніви, що вона закінчить свій університет - вона не дурна, вона просто іноземка у власній державі. І все тому, що директор виявився чи то дурнем, чи то негідником, а батьки проявили байдужість. Ви скажете, що вона може навчатися в Росії? Хто нас там чекає? Кому вона там потрібна? У дівчини реально відібрали майбутнє.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Aeroshock



З нами з: 14.02.07
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 4:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
По суті. Керівники навчальних закладів, які не приділяють уваги вивченню державної мови, роблять ведмежу послугу сврїм учням. Я особисто знаю дівчину, яка вчилася в одній з Донецьких шкіл вже в часи Незалежності, але українську мову там вивчали "за бажанням". І що? Вступити в ВНЗ вона змогла лише не контрактній основі, тому що не те що написати твір - вона не може написати диктант. І зараз є великі сумніви, що вона закінчить свій університет - вона не дурна, вона просто іноземка у власній державі. І все тому, що директор виявився чи то дурнем, чи то негідником, а батьки проявили байдужість. Ви скажете, що вона може навчатися в Росії? Хто нас там чекає? Кому вона там потрібна? У дівчини реально відібрали майбутнє.


Конкретный вопрос - конкретный ответ
Советую вам сравнить количество часов по изучению украинского языка и литературы и русского языка и литературы в школе №5
А также выяснить, какие экзамены при выпуске считаются обязательными, а какие - нет
Излишний пафос (как у автора поста и частично у вас) - никому не нужен
Априори можно считать всех выпускников (к примеру) школы №1 истинными патриотами своей страны??? Так что ли получается?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 25, 2007 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Я особисто знаю дівчину, яка вчилася в одній з Донецьких шкіл вже в часи Незалежності, але українську мову там вивчали "за бажанням". І що? Вступити в ВНЗ вона змогла лише не контрактній основі, тому що не те що написати твір - вона не може написати диктант. І зараз є великі сумніви, що вона закінчить свій університет - вона не дурна, вона просто іноземка у власній державі. І все тому, що директор виявився чи то дурнем, чи то негідником, а батьки проявили байдужість. Ви скажете, що вона може навчатися в Росії? Хто нас там чекає? Кому вона там потрібна? У дівчини реально відібрали майбу


Я так не считаю,т.к. это дано не каждому... На своём примере могу доказать, что я не могу говорить на иностранных языках, но зато прекрасно их понимаю и перевожу на слух.Закончила два ВУЗа, где изучила 4 языка,а что касаемо украинского картина такая в школе не изучала, а только посещала уроки (была вольным слушателем), а теперь с возрастом могу прекрасно общаться и переводить. Считаю, что я не вчём не ущемила себя. Сичаю, что каждый может закончить учеб. заведение, где пожелает. А заставлять с под палки учить и не понимать. Увольте !!!
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 26, 2007 10:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

kom-14 написав:

Я так не считаю,т.к. это дано не каждому... На своём примере могу доказать, что я не могу говорить на иностранных языках, но зато прекрасно их понимаю и перевожу на слух.Закончила два ВУЗа, где изучила 4 языка,а что касаемо украинского картина такая в школе не изучала, а только посещала уроки (была вольным слушателем), а теперь с возрастом могу прекрасно общаться и переводить. Считаю, что я не вчём не ущемила себя. Сичаю, что каждый может закончить учеб. заведение, где пожелает. А заставлять с под палки учить и не понимать. Увольте !!!

Наскільки я зрозуміла, ви навчалися в Кролевці. А це місто, незважаючи на суржик, все ж таки україномовне. І попри ваше небажання вивчати поглиблено українську мову, ви її чули хоча б на вулицях. А я говорю про російськомовні регіони, де за українську на вулиці можна і по пиці отримати. Якщо ви не говорите мовою (будь-якою), то ви її не знаєте - це вам будь-який філолог доведе. Собаки теж багато розуміють (нічого особистого). А щодо примусового вивчення. Вибачте, але вже набридло приводити приклади "якщо ви в Франції не говорите французькою, в Англії англійською і т.д.". Але схоже, в Україні назріває ситуація, коли нас будуть примусово вчити російської. Хоча я знаю цю мову краще, ніж деякі з тих, хто кричить про її необхідність в якості другої державної, але "Увольте!!!"
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kom-14



З нами з: 08.06.07
Повідомлень: 13
Звідки: г.Сыктывкар

ПовідомленняНаписане: середа вересня 26, 2007 1:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Якщо ви не говорите мовою (будь-якою), то ви її не знаєте - це вам будь-який філолог доведе.



Говорить это одно, а вот понимать и переводить на слух - это другое. Мне не дано произношение. А вот понимание и перевод - это да. Я закнчила 2 института, где изучались иностран. языки. Так вот преподаватели понимая это никогда не указывали, что я немогу правильно произносить.
_________________
чайка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 27, 2007 8:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Aeroshock написав:

Конкретный вопрос - конкретный ответ
Советую вам сравнить количество часов по изучению украинского языка и литературы и русского языка и литературы в школе №5
А также выяснить, какие экзамены при выпуске считаются обязательными, а какие - нет
Излишний пафос (как у автора поста и частично у вас) - никому не нужен
Априори можно считать всех выпускников (к примеру) школы №1 истинными патриотами своей страны??? Так что ли получается?

Тут справа не лише в патріотизмі - я дуже обережно ставлюсь до цього визначення. Але не можна бути патріотом держави, не знаючи її мови - це факт. Пафос нині, звісно, не в моді - його змінив цинізм - мабуть, для вас це більш прийнятно.
P.S. Ще раз, вже на правах модератора, наполегливо прошу ввічливо ставитися до своїх опонентів, навіть якщо ви з ними не згодні. Не додавайте роботи модераторам, ми змушені будемо видаляти повідомлення, які ображають чи принижують гідність відвідувачів сайту.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group