www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 3:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
велосипед

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Regina0554



З нами з: 13.07.20
Повідомлень: 568

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 06, 2020 4:00 pm    Тема повідомлення: велосипед Відповісти цитуючи

Выбирали велосипед для ребенка, а купили для всей семьи! И значительно на этом сэкономили. Нам через несколько часов и доставку организовали. В выходные всей семьей едим кататься. Ловите ссылку https://sm-tools.com.ua/c726-detskie_velosipedi
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 81
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2021 2:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Замечательно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 81
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2021 2:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вот сам занимаюсь велоспортом уже 12 лет, имею большой опыт в выборе велосипедов и могу сказать что лучший выбор у вас будет на скотт экстрим, я вот там купил шоссейный велосипед , там есть также и другие виды велосипедов, детские в том числе, качественные и стоят соответственно конечно, но и прослужит он в разы дольше, потом и продадите за более хорошую цену!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
tangarin



З нами з: 13.01.21
Повідомлень: 247

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2021 8:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Еще кстати велосипед купить можно вот тут
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 81
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2021 9:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я хочу себе городской велосипед купить. Порекомендуйте производителя.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
nemo



З нами з: 14.01.21
Повідомлень: 21

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 15, 2021 9:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Perend написав:
А я хочу себе городской велосипед купить. Порекомендуйте производителя.


На какую сумму рассчитываете? От цены многое зависит. У меня, например, велик Felt Cruiser Little Bastard 18". У него довольно интересный дизайн и отличные технические характеристики, он хорошо поглощает вибрации от наших далеко неровных городских дорог. Заказывал его в магазине ALANTUR https://alantur.ua/ru/ Посмотрите каталог, там хороший ассортимент, подробное описание и адекватные цены.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Verika



З нами з: 11.01.20
Повідомлень: 14
Звідки: Сумы

ПовідомленняНаписане: середа січня 20, 2021 11:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, но лучше заказывать сразу качественный велосипед, который прослужит не один сезон. Если выбирать из брендовых прочных моделей, то лучше заказать велосипед https://master-sporta.ua в проверенном магазине. Здесь огромный выбор персональных видов транспорта и вполне адекватные цены.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group