www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:05 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Випуск 1989. Ксенія Грицай шукає однокласників.

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Школа №3
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 4:45 am    Тема повідомлення: Випуск 1989. Ксенія Грицай шукає однокласників. Відповісти цитуючи

Меня зовут Ксения Грицай (сейчас Лёвочкина). Закончила 3-ю школу (класс Б) в 1989. Хотелось бы найти одноклассников. Отвечу на все сообщения. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 9:49 am    Тема повідомлення: Re: Ищу друзей и знакомых Відповісти цитуючи

Ксюша написав:
Меня зовут Ксения Грицай (сейчас Лёвочкина). Закончила 3-ю школу (класс Б) в 1989. Хотелось бы найти одноклассников. Отвечу на все сообщения. Very Happy

Ксюша, вітаю! Я не твій однокласник, але закінчив 3-ю школу у 1988, правда 8 класів. Після чого подався до училища.
Я створив розділ "Шукаю друзів, знайомих кролевчан". Якщо можеш, створи свою об’яву там. Так буде легше привернути увагу відвідувачів форуму. А ще, можливо, добав своє ім’я в об’яві.
Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 01, 2006 9:23 pm    Тема повідомлення: Re: Випуск 1989. Ксенія Грицай шукає однокласників. Відповісти цитуючи

привет.интересно а я тебя знаю....или ты меня?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 2:18 pm    Тема повідомлення: Re: Випуск 1989. Ксенія Грицай шукає однокласників. Відповісти цитуючи

[quote="ixol"]привет.интересно а я тебя знаю....или ты меня?[/quote]

Это уж точно интересно Very Happy Открываю твою информацию и ничего не нахожу. Laughing Так что, увы, ответить на вопрос нет никакой возможности. Rolling Eyes Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 09, 2006 6:27 pm    Тема повідомлення: Поиск однокоассников и однокурсников Відповісти цитуючи

Недавно обнаружила вебсайт одноклассников, сокурсников, коллег, и т.д. Покрываеться территория всего бывшего Советского Союза. Может и не много там ещё людей (в сравнении с размерами Союза, конечно же), но там и Кролевец есть. Так что заходите и регестрируйтесь. Может там получиться найти тех, с кем бы хотелось связаться.

http://www.odnoklassniki.ru/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 31, 2006 9:41 am    Тема повідомлення: Re: Поиск однокоассников и однокурсников Відповісти цитуючи

Ксюша написав:

http://www.odnoklassniki.ru/

Дякую Ксюша :!: , дуже гарний сайт)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 31, 2006 9:54 am    Тема повідомлення: Re: Поиск однокоассников и однокурсников Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Ксюша написав:

http://www.odnoklassniki.ru/

Дякую Ксюша :!: , дуже гарний сайт)

Спасибі Ксюшо! Вибач, забув подякувати. Добре, що наш активний дописувач нагадав. Спасибі Примере!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Школа №3 Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group